den dětí a seniorů

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Poděkování

Ráda bych touto cestou poděkovala MÚ Roztoky a pí. Šlancarové za uspořádání odpoledne pro děti a seniory. Přivítala nás hezká muzika - harmonikář, se kterým jsme si taky zazpívali. Děvčata nám předvedla náročný tanec a pak jsme si dali občerstvení. Představte si, že důchodci dostali zdarma párek v rohlíku a nápoj (pivo - limonáda).

To tedy málokterý MÚ pro důchodce dělá. Proto ještě jednou moc děkujeme a přejeme pracovníkům MÚ hodně sil do příštího období.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Den dětí a seniorů aneb poděkovaní za splněné přání

Když jsem se před šesti lety stala zastupitelkou, měla jsem přání vytvořit prostor pro setkávání dětí, babiček a dědečků, pro společné sdílení zážitků a radosti, pro předávání zkušeností, sdílení příběhů, zkrátka všeho, co do našeho každodenního života v roztockém společenství patří.

Letošní, již šestý ročník Dne dětí a seniorů měl rekordní počet návštěvníků.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poděkování za Den dětí a seniorů

Již popáté jsme oslavili na louce před městským úřadem Den dětí a seniorů. K zasloužilým dobrovolníkům z řad občanů, členů sociální komise a „děvčat" ze Svazu postižených civilizačními chorobami letos přibyli i skauti, kteří učili děti střílet z kuše. Velký úspěch stejně jako loni sklidila taneční skupina roztockých žen Odkvetlá poupata a dětská vystoupení skupiny Po špičkách.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah