květiny

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nepřesazujte městský majetek

Nově vysazené pásy květin v ulici Jana Palacha zdobí město už od prvních jarních dní a objevují se stále nové a nové druhy ze směsi, která zde byla vysazena. Bylo příjemným zjištěním, snad i překvapením, že ty nejnápadnější květiny, jako tulipány nebo narcisy, zdárně odkvetly, aniž by si je někdo řezal domů do vázy anebo je ničil nějaký vandal.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Luční kvítí mě potěšilo

Psychologové říkají, že je život snazší, když se dokážeme radovat z maličkostí. V duchu této zásady jsem se zaradoval z nové úpravy parku na Tyršově náměstí, kde kromě redukce přerostlých tújí vznikl roztomilý záhon „lučního kvítí“. Zpočátku jsem kolem nového záhonu procházel se zjevnou skepsí, neb mi nebylo jasné, co to tam roste místo běžného trávníku za plevel, který pracovníci TS tak poctivě kropí? V červenci se však vyloupl do krásy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Salon Zdenky Braunerové poosmé: „Jiřinkové slavnosti“

Salon Zdenky Braunerové poosmé „Jiřinkové slavnosti“ … tentokrát na téma Mistr a jeho žák v zahradě Zdenčina ateliéru v Roztokách dne 17. září 2011 od 15 do 17 hodin.

Syndikovat obsah