diabetologie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rada rozdělila peníze na dotace a granty

Téměř šest hodin diskutovali nad dlouhým programem členové rady na svém prvním letošním jednání 13. ledna. Nerozhodovalo se o mnohamilionových investicích, ale několik případů bylo nesnadno řešitelných - a bylo toho prostě moc.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Diabetologická ambulance

Informaci o ukončení diabetologické ambulance v Roztokách ke dni 1. 1. 2016 jsem přijala s velikou nelibostí. Je fakt, že o této možnosti se hovořilo mezi pacienty celý rok 2015, ale když se stále nic nedělo, domnívala jsem se, že z toho sejde.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Diabetologická ambulance

K 1. 1. 2016 by mělo dojít na základě smlouvy o dlouhodobé spolupráci s RHG, spol. s r. o., k převzetí diabetické ambulance firmou DIABET HELP, s. r. o., jejíž jsem jednatelkou.

Stávající prostory v nemocnici RHG pro nás nejsou z organizačních důvodů zcela optimální, v Roztokách se ale nepodařilo najít jiné vhodné prostory k provozu nestátního zdravotnického zařízení. Přesto bych péči o stávající a nové pacienty do budoucna ráda zajistila alespoň v blízkém okolí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah