islám

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Děláme chybu

U nás i v celé Evropě se organizují demonstrace proti islámu. Tento tragický omyl způsobuje, že si sami vyrábíme půl miliardy nepřátel, ačkoli skutečných fanatických teroristů je jenom několik desítek tisíc.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zastupitelstvo se distancovalo

Jsem rád, že zastupitelé za TOP 09, Sakuru a část zastupitelů za Stranu zelených podpořili na lednové schůzi městského zastupitelstva níže uvedené prohlášení. Nečiníme tak často, už vůbec ne k tématům celostátní politiky, ale věřím, že tohle gesto smysl má. Za iniciování díky šéfovi Zelených Martinu Matasovi, jenž se jednání zastupitelstva nemohl z pracovních důvodů zúčastnit, ale akci inicioval. Děkuji za podpůrná slova i starostovi Janu Jakobovi. Usnesení bylo přijato třinácti hlasy z devatenácti přítomných.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Migrace není nový problém

V listopadovém čísle Odrazu mne překvapil, pobavil a naplnil obdivem článek Tomáše Šalamona. Překvapilo mne jeho publikování v lokálním měsíčníku, ale je to v pořádku, protože globální problémy budou mít stále větší dopad na ty místní. Pobavil mne svou formou, která odlehčila obsah, aniž snížila jeho vážnost. A obdiv je, jak známo, naše uznání druhému, že se nám podobá. V tomto případě názorově. Z toho také vyplývá, že některým čtenářům se naše názory líbit nemusí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah