Tenis a sport - aktivity pro každého

Vítejte u tenisového okénka. Dnes se krátce ohlédnu za uplynulým měsícem, připomenu zajímavé akce, které nás čekají, a stručně vás seznámím se závodními družstvy SK Žalov.

Začátkem března jsme po delší pauze uspořádali v areálu Žalov tenisový turnaj pro děti - účast byla hojná, děti si zápolení užily a všechny byly odměněny - největší radost pak měli určitě vítězové - ve víceboji nejmenších Filip Šebek, v minitenise Ríša Kysel, v babytenise Maruška Jarolímková a v žactvu její bratr Pepa.

Ve dnech 18.-21. 3. jsme se v počtu 10 dospělých a 10 dětí rozloučili se sněhem v Krkonoších, kde jsme absolvovali víkendový lyžařský kurz s ubytováním a stravou v oblíbeném penzionu Krakonošovo zátiší.

Teď už nás čekají akce letní, na něž se může kdokoli hlásit u mě na sramek@tenis-skola.cz, podrobnosti pak najdete na www.tenis-skola.cz a facebookovém profilu www.facebook.com/tenis.skola.

Jedná se zejména o LETNÍ TÁBOR na Orlíku 10.-16. 7., kde na děti čeká spousta zábavy, sportu, táborových dovedností, celotáborová hra a další radovánky. Tradiční akcí jsou LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY na Žalově, které probíhají celé léto od 7. 7. do 31. 8. a hlásit se můžete i na jednotlivé dny. Pro aktivní tenisty je klíčovou akcí TENISOVÝ KEMP v Rakovníku 24.-30. 7. zaměřený na intenzivní tenisové tréninky, cvičné zápasy a doplněný mimo jiné o kolo, švihadlo a beachvolejbal. Pokud chcete zlepšit svou angličtinu, je právě pro vás určen červencový dvoutýdenní kurz intenzivní angličtiny v Emerald Institutu v irském Dublinu rozšířený o odpolední lekce tenisu v profesionálním tréninkovém centru David Lloyds. Milovníci slané vody nechť si rezervují týden od 17. září, kdy připravuji tenis u moře v italském Caorle.

Pro novinky, akce a turnaje v areálu na Žalově sledujte facebook nebo www.tenis-zalov.cz.

Závěrem pár slov k závodnímu tenisu -v klubu SK Žalov jsme pro tuto sezonu z našich svěřenců postavili družstva mini-tenisu (do 7 let), babytenisu (8-9 let), mladšího žactva (10-12 let) a dorostu (15-18 let), kterým můžete od května chodit fandit na domácí utkání.

Mějte příjemný apríl a buďte vyrovnaní.

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.