Tenis je celoroční sport

Vážení čtenáři Odrazu, začátek července nebyl tak tropický jako v loňském roce, přesto si ho plnými doušky vychutnáváme... My už jsme stihli tři turnusy letních intenzivních kurzů na Žalově, které budou probíhat i celý srpen a můžete se u mě stále hlásit. Některým dětem se kurz líbil tolik, že u nás chtěly i přespat, přestože je příměstský.

Máme za sebou už i tábor na Orlíku, kde jsme kromě tenisu, fotbalu, atletiky a lesních her podnikli několik zajímavých výletů na rozhlednu Onen svět, parníkem na zámek Orlík a do vodní elektrárny při hrázi přehrady - můžete počítat s tím, že příští rok se tábor uskuteční ve stejném termínu, tedy druhý červencový týden.

V neposlední řadě je čas pro zájemce o pravidelné tenisové tréninky v průběhu školního roku, aby se mi začali hlásit na e-mail sramek@tenis-skola.cz - s tréninky začínáme od 5. září. Začít se dá v jakémkoli věku, u nejmenších je vhodný věk od 4 let dál. Hrát budeme na Žalově celý rok, přes zimu tradičně v přetlakové hale, kterou budeme stavět 9. října. Občerstvit se můžete přijít kdykoli!

Přeji všem krásný zbytek léta a dětem co nejdelší srpen!

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.