Tenis v Žalově

Krásný den všem fanouškům bílého sportu a nejen jim. Sezona mistrovských utkání družstev postoupila do druhé poloviny a jsem rád, že naše týmy SK Žalov nehrají druhé housle a jsou plnohodnotnými soupeři ve všech dětských a mládežnických kategoriích: minitenis (do 7 let), babytenis (8-9 let), mladší žactvo (10-12 let), starší žactvo (13-14 let), dorost (15-18 let). Pokud chcete osobně podpořit, sledujte termíny utkání na www.tenis-skola.cz či facebook.com/tenis-škola a přijďte zafandit.

Od června rozjíždíme nové víkendové výlety pro všechny děti a začínáme procházkou strašidelnou Prahou s opravdovými strašidly. Pro děti všeho věku a všech zaměření jsou jako každoročně připraveny prázdninové letní intenzivní kurzy v tenisovém areálu Žalov, letos nově rozšířené o nové sportovní aktivity nebo angličtinu. Ideální příležitost k aktivně strávenému času vašich dětí, pro snadnější plánování pořádané každý týden po celé prázdninové období. Místa ještě jsou i na letním táboře 12.-19. 7. ve Vysokém nad Jizerou a víkendovém tenisovém soustředění v areálu Cafex Rakovník pro začínající i pokročilé dospělé hráče 14.-16. 8.

Věřím, že letní období bude pro co nejvíce z vás příjemné a pozitivní a samozřejmě naplněné nezapomenutelnými zážitky, ideálně alespoň částečně sportovními.

Srdečně zdraví

Jan Šrámek, Tenis Žalov

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.