Tenis závodně a nejen tenisové léto

V letošní sezoně se rozšířil počet registrovaných hráčů a hráček našeho týmu SK Žalov a my jsme za to více než rádi. Děti tak zjistí, že kromě tréninků je i druhá, hlavní stránka tenisu a tou jsou zápasy. Letos jsme postavili družstva ve všech mládežnických kategoriích -minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo a dorost. Dorostenci (mužská část týmu na obrázku) již mají první mistrák úspěšně za sebou, když v sobotu 25. 4. porazili doma Cafex Rakovník 5:4 na zápasy. Zveme vás k návštěvě a podpoře našich týmů během květnových a červnových víkendů - rozpis zápasů najdete na našem webu tenis-zalov.cz.

Pokud si chcete vy sami přijít zahrát, přihlaste se na turnaj dvouher 6. 6. nebo s parťákem/parťačkou na čtyřhry 27. 6. Připraveny budou nejen ceny, ale také občerstvení, pétanque a další.

Na léto jsme připravili 3 hlavní akce - NEJEN SPORTOVNÍ TÁBOR v Krkonoších 12.-17. 7., kde si děti vyzkouší nejen spoustu různých sportovních disciplín, ale také klasické táborové dovednosti a celotáborovou hru. Druhou tradiční akcí jsou LETNÍ INTENZIVNÍ KURZY na Žalově, které budou probíhat ve všední dny po celé léto a letos nově budou kromě tenisu zpestřeny o plavání, kolo, angličtinu, basket či florbal. Poslední pozvánka je ryze tenisová - KEMP v Rakovníku 9.-15. 8. pro tenisty všech úrovní a navazující víkend 14.-16. 8. PRO DOSPĚLÉ! Informace ke všem akcím najdete na tenis-skola.cz, hlásit se můžete na sramek@tenis-skola.cz nebo 602 457 867. Těším se na viděnou!

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.