Tenisová škola VV a její aktivity

Zdravím všechny čtenáře po letošním krásném tropickém létě, ale i když neradi, musíme se s ním pomalu rozloučit a zase se pohnout kupředu. Tenisová škola VV pro vás opět chystá zimní nereligu (ligu neregistrovaných hráčů) dvoučlenných týmů v kategorii mužů, žen i dětí, proto se neváhejte hlásit. Konkurence bude rozšířená o týmy z našich dalších tréninkových lokalit, takže o pěkné zápasy a zábavu určitě nebude nouze.

Kromě tenisových tréninků a nereligy se snažíme nabídnout zajímavé akce i široké veřejnosti - nejbližší takovou zážitkovou akcí je výlet SE STRAŠIDLY ZA STRAŠIDLY TAJEMNÝMI ZÁKOUTÍMI STARÉ PRAHY v neděli 13. září. V tenisovém areálu také organizujeme pravidelné turnaje dětí i dospělých - v září vás čekají turnaje mužů, žen i dětí a na konci měsíce také víkend pro ženy zaměřený na zdraví a krásu... Kromě toho můžete náš areál využít například jako zajímavé místo k narozeninové oslavě. Veškeré potřebné informace najdete na našich webech tenis-skola.cz, tenis-zalov.cz a facebook.com/tenis.skola.

Formou pravidelných tréninků, turnajů a soustředění se dětem snažíme nabídnout zajímavou alternativu v současném elektronickém světě a tenis je určitě vhodná volba - rozvíjí rychlost, obratnost, zlepšuje reakci, obecnou i jemnou nervosvalovou koordinaci, posiluje kostní tkáň (u dětí a mládeže), imunitní systém, zlepšuje schopnost koncentrace, vede k systematičnosti...

Ať už s tenisem, nebo jiným sportem vám přeji příjemný vstup do nového školního roku. 

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.