Tenisové okénko

Úvodem chci pogratulovat nejúspěšnějším účastníkům říjnového dětského turnaje pořádaného tenisovou školou VV - v kategorii minitenis zvítězila Zuzka Mašková, která ve finále přehrála Ríšu Kysela. Na třetím místě skončil Péťa Kvíčala, když po vyrovnaném boji zdolal Martina Šebka. V babytenisu zvítězil Kuba Nešpůrek před Sárou Farfánovou, Aničkou Novosadovou a Davidem Jurečkou. V mladším žactvu se po skvělém výkonu radoval z vítězství Dan Červenka, druhý skončil Max Lukeš a v souboji o třetí místo přehrál Tom Kolínek Pepu Jarolímka. Byla to pecka, děcka... těšíme se na příště.

Ptáte se, jak souvisí Wimbledon a Fed Cup? Vězte, že 14. 11. se odehraje první kolo Žalovského Wimbledonu ve čtyřhře pro veřejnost se všemi dobrými tradicemi jako bílé oblečení či jahody se šlehačkou a ve stejný den rozehrají české tenistky finálové utkání Fed Cupu, které můžete živě sledovat v areálu na Žalově. Jste srdečně zváni!

Zároveň máte poslední možnost přihlásit svůj dvojčlenný tým do zimní nereligy (liga amatérských hráčů v kategoriích mužů, žen i dětí), která snoubí zápasy dvouher i čtyřher se zajímavými soupeři, přináší nová přátelství i nevšední zážitky - bližší informace na sramek@tenis-skola.cz nebo 602 457 867.

Naší hlavní radostí jsou však i nadále děti. a právě pro ně je připraven tradiční Mikulášský turnaj, na který se všechny děti mohou hlásit u mě. Uskuteční se v sobotu 5. 12. a přijdou samozřejmě i Mikuláš, čert a anděl...

Pokud se letos na Silvestra nechystáte mimo město, zveme Vás k nám do areálu, kde bude připraveno bohaté menu, luxusní drinky, příjemná hudba, ohňostroj a tajné překvapení - rezervace u vedoucí areálu Martiny Šrámkové na tel. 773 640 311 nebo recepce@tenis-zalov.cz.

Další informace na tel. 602 457 867, sramek@tenis-skola.cz, www.tenis-zalov.cz.

Se srdečným pozdravem 

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.