Tenisové okénko - nábor a soustředění

Milí rodiče, milé děti, jaro se nám pomalu blíží - na dveře nám klepe tak průběžně - a s ním i možnost začít trénovat tenis. Vyzkoušet jej mohou děti všeho věku i dospělí.

V tenisovém areálu Žalov v Roztokách sundáváme halu v neděli 17. 4. 2016 (můžete se přijít podívat) a od pondělí 18. 4. hrajeme venku. To je ten správný čas, kdy můžete začít i Vy... Čekají vás profesionální trenéři a příjemné zázemí, bližší informace u vedoucího lokality Jana Šrámka na e-mailu sramek@tenis-skola.cz nebo na tel. 602 457 867.

Vím, že řada rodičů již plánuje svým ratolestem letní prázdniny, proto přináším další alternativu - naše tradiční letní intenzivní kurzy, které příměstskou formou probíhají celé léto, a také letní tábor se sportem v termínu 10. až 16. července. Pro více informací a přihlášky navštivte naše internetové stránky www.tenis-skola.cz.

V neposlední řadě zvu všechny děti i jejich doprovod na VELIKONOČNÍ VÍCE-BOJAŘSKÝ TURNAJ do areálu na Žalově, kde bude čekat množství nejrůznějších disciplín, hledání sladkého pokladu zajíčka Ferdy a nebudou chybět tradiční velikonoční dobroty. Sledujte www.tenis-zalov.cz a facebook.com/tenis.skola.

V    příštím čísle se můžete těšit na před stavení našich závodních družstev, která se budou snažit uspět v konkurenci týmů ze Středočeského kraje.

Tak krásný březen,

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

O tenise | Jan Šrámek
Dětské akce na léto | Jan Šrámek
Fotbal v Roztokách, jaro 2016 | Tomáš Novotný

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.