Tenisové přání

Mnozí z nás si přejí prosinec bez starostí, bez nákupního shonu, bez vánočního úklidu -uklízet přece můžu kdykoli, bez přetvářek a nakupování zbytečností. Většina z toho však k přípravám na svátky neodmyslitelně patří a je jen na nás, jak si tento čas zpříjemníme.

Ideální duševní očistou je sport a u nás samozřejmě tenis. 7. 12. proběhl každoroční dětský Mikulášský turnaj a 14. 12. se můžete zúčastnit oblíbeného turnaje čtyřher Rodič + dítě. 20. 12. přijďte zafandit členům LTC na jejich Vánoční turnaj a 21. 12. pak možná objevíte nové naděje na turnaji mladších žákyň. Čekání na Ježíška zpříjemní dětem 22. a 23. 12. tenisový kurz.

Po nezbytném svátečním volnu si můžete přijít zahrát za zvýhodněné ceny a zábavnou formou vypotit salát a cukroví, které jste si dopřáli navíc. Začátkem ledna s námi pak můžete vyrazit na víkend na hory do Poniklé.

Co nejpříjemnější konec roku 2014, dětem štědrou nadílku a všem hodně pozitivních zážitků v roce 2015 přeje za tým tenisové školy VV a tenisového areálu Žalov

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.