TJ Sokol - oddíl všestrannosti - cvičení pro dospělé

Sokol Roztoky nabízí od září kromě cvičení pro děti i cvičení pro dospělé. Je zde několik možností, jak protáhnout a rozhýbat své tělo:

Zdravotní cvičení - pondělí 13.40-14.40, úterý 18.00-19.00

Zdravotní cvičení je zaměřeno na udržování svalové rovnováhy těla, tj. směřuje k posílení ochablých a protažení zkrácených svalů, rozhýbání „zatuhlých“ kloubů, zbavuje špatných stereotypních návyků - např. špatného sezení a chůze. Napomáhá k umění relaxovat a uvědomovat si sebe sama a zahrnuje i balanční a dechová cvičení. Jedná se o cvičení, které je určené široké veřejnosti a není ohraničené věkem.

Aerobik - pondělí 20.00-21.05

Aerobik je kondiční cvičení při hudbě, zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Vhodné cvičení, pokud máte rádi pohyb, chcete své tělo rozhýbat, protáhnout, posílit a při tom ještě načerpat dobrou náladu a pocit z příjemné atmosféry.

První část lekce se cvičí aerobní choreografie/kardio cvičení zaměřené na spalování tuků, zlepšení koordinace, obratnosti a fyzické kondice. Druhá část je věnována formování a posilování, zejména problémových partií těla. Závěrečné protažení je u všech lekcí samozřejmostí. Jednotlivé hodiny jsou rozděleny dle týdnů v měsíci na Dance aerobic - kdo si chce zatančit a přitom i trochu zaposilovat; Aerobic mix - jednoduchá choreografie následována posilováním, Body forming - cviky ke zpevnění tzv. problémových zón (břicho, boky, hýždě, stehna), Cvičení s nářadím - gumičky, overbally, tyče.

Gymbaly - pátek 20.00-21.00

Cvičení na míči procvičí celé tělo a cvičit mohou i starší lidé nebo lidé s nadváhou. Balony jsou výborným prostředkem především k nápravě začínajících problémů se zády v důsledku ochabování svalstva celého těla. Balanční míč je ideálním a dokonalým náčiním, které vás donutí rozvíjet všechny pohybové schopnosti, koordinaci a rovnováhu. Zlepšuje se svalové napětí, dochází k pro-krvování tkání, zlepšuje se držení těla. Cvičení je vhodné i pro maminky po porodu.

Cena za hodinu pro členy Sokola 50 Kč + sokolské příspěvky

ZVÝHODNĚNÁ PERMICE pouze pro členy Sokola 200 Kč (12 hodin)

Cena za hodinu pro nečleny Sokola 90 Kč

ZVÝHODNĚNÁ PERMICE pro nečleny 900 Kč (12 hodin)

Přijdte si s námi zacvičit, těšíme se na vás

:-) Není nutná rezervace!

Cvičitelky TJ
Sokol Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.