top 09

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

"Přátelské" okopávání kotníků

Musel jsem se pousmát, jak to v tom našem městečku chlapec z místní ODS "nandal" v Odrazu č. 3 pod titulkem Anticharta zastupitelstvu za usnesení, ve kterém se distancovalo od pořádání únorové akce v hotelu Academic. Neopomenul jmenovitě poukázat na drzost, kterou někteří zastupitelé projevili svým souhlasem. Hezky je všechny vyjmenoval, aby se náhodou nezapomnělo, kdo s tím měl něco společného.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pokrok konzervativců

Na můj článek o zvyšování daní v Roztokách z březnového Odrazu se sešly hned tři odpovědi. Na korektní kritiku Jaroslava Drdy „Daně a poplatky z jiného pohledu“ uveřejněnou na Roztoky.com jsem odpověděl tamtéž. Jan Jakob, autor druhé reakce, se zase hlásil k dosaženým úsporám.

Reakce na nesmysly a lži zhrzené paní Vavřínové

Přečetl jsem si zajímavý článek na stránkách DOSTu. Mediální bitky mě příliš nezajímají a chybu, že jsem se před lety spojil s paní Vavřínovou, jsem si již “odseděl”. Tentokrát alespoň stručně reagovat musím.

Koaliční smlouva pro volební období 2010-2014

V návaznosti na výsledek voleb do zastupitelstva města Roztoky dne 15. a 16. října 2010 uzavřely místní organizace TOP 09, místní sdružení ODS a volební strana SAKURA koaliční smlouvu, která je přílohou tohoto článku.

TOP 09, ODS a Sakura jednají o vytvoření koalice na roztocké radnici

TOP 09, ODS a Sakura jednají o vytvoření koalice na roztocké radnici po komunálních volbách. Společná koaliční smlouva by měla být uzavřena do 31. října 2010. Text dohody je přiložen.

Syndikovat obsah