Tradice koncertů Na Růžku pokračuje třetím rokem

Každý měsíc, jeden koncert, jiný hudební žánr, sál hospody Na Růžku. To je tradice hudebního cyklu, kterou drží občanské sdružení RR již druhým rokem a v níž tím třetím hodlá pokračovat. Tradice, na níž se velkou měrou podílíte právě vy, kteří koncerty navštěvujete. Opakujeme úspěšné a osvědčené recepty, kdy se na koncerty sdružení RR vracejí ti nejlepší účinkující. V březnu se tak můžete během revivalového večera těšit na návrat skupiny hrající repertoár Doors, již několikrát se nejen v hudebním cyklu objevili roztočtí mistři bubnů Blaububuro a rezidentní kapela Happy Aquarium neopomene žádným rokem roztančit parket.

Přitom se však do Roztok snaží členové sdružení RR přivést kapely a interprety, kteří zde ještě nehráli. Chceme si společně s vámi rozšiřovat hudební obzory a zažít dosud neprožité. Zkrátka spolu s osvědčenými jmény bažíme také po nové krvi.

Vedle hudebního cyklu se s příchodem léta můžete těšit na další, již třetí ročník celodenního hudebního festivalu Zámeček. O potvrzených kapelách vás budeme včas informovat i na stránkách tohoto časopisu.

V neposlední řadě bychom touto cestou rádi vyslovili dík naší věrné fanynce paní Nadě, která nezmešká ani jediný koncert z našeho hudebního cyklu. Její přízeň nás těší a je důkazem, že láska k rozličným hudebním žánrům kvete v každém věku.

Aktuální informace hledejte na www.osrr.cz nebo na www.facebook.com/obcanske.sdruzeni.RR a nezapomeňte zde zanechat své připomínky. Rádi zjistíme, co se vám na koncertech sdružení RR líbí, či koho byste si přáli v Roztokách vidět a slyšet.

Za občanské sdružení RR
Martin Tajčman

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Hudba mezi slovy | Jaroslav Drda
Festival Zámeček 2012 | Martin Tajčman
Zámeček žije! | Středočeské muzeum

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.