Třináct z patnácti...

…výtvarných děl nabídnutých roztockými umělci do prodeje ve prospěch základní školy v Roztokách se podařilo úspěšně prodat v rámci benefičního koncertu dne 20. října.

Stále ještě jsou tedy v nabídce tyto dva obrazy:

JEZERNÍ POUTNÍK, akryl na plátně, 55 x 45 cm,  cena 30 000 Kč

autorem obrazu je Josef Ryzec  (nar. 1942 v Praze), v současnosti jedna z našich nejvýraznějších osobností na výtvarném poli.  V roce 1989 vyhrál první cenu v celosvětové soutěži  na sérii známek pro OSN. Je zastoupen ve stálé sbírce současného umění  v Národní galerii v Praze. Od roku 1981 dosud má za sebou na tři desítky výstav u nás i v zahraničí.

Jezerní poutník

ZAKLETÉ ŠVADLENKY, malba na dřevě, 60 x 30 cm, cena 2 500 Kč

autorkou obrazu je Eva Holubová Štolbová  (nar. 1976) , absolventka Mistrovské školy uměleckého designu – obor Hračka, loutka, maska. Žije a maluje v Roztokách.  Má za sebou řadu výstav v Praze, v Broumově, ve Slavonicích atd. Její díla nalezneme v galeriích v Praze, v Brně či v Uherském Hradišti.

Zakleté švadlenky

Zájemci o obrazy nechť kontaktují do 20. 12. 2013 paní Drdovou – tel. 606 893 292, e-mail v.drdova@volny.cz. Koupí obrazu nejen můžete ozdobit svůj interiér či rozšířit sbírku, ale zároveň přispějete na vybavení nových učeben základní školy v Roztokách.

Vlaďka Drdová

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.