Simona Mádlová

Všechny příspěvky autora...

Simona Mádlová, 13.11.2015
Na začátku podzimu se mladí hasiči z SDH Roztoky zúčastnili hasičské hry Plamen, která se konala v Úholičkách. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál hasiči Kultura mládež Odraz 11/2015 soutěž
Simona Mádlová, 10.6.2012
Ve čtvrtek 5. dubna odpoledne se v MC Rožálek rozezněla hudba kapely Beruška Band, která zahrála k poslechu a tanci našim nejmenším. Oblíbené dětské písničky byly proloženy soutěžemi, do kterých se dětičky se zájmem zapojovaly. Pro maminky s nejmenšími návštěvníky, kteří ještě netančili, bylo již tradičně připraveno zázemí mateřského centra a drobné občerstvení. Nálada již byla přímo jarní a věříme, že si odpoledne plné zábavy všichni užili. Děkujeme manželům Drdovým za krásně připravený program a městu Roztoky za podporu akce. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 6/2012 rožálek Školy
Simona Mádlová, 8.4.2012
V pátek 16. března odpoledne se do mateřského centra Rožálek začali scházet dinosauři, neandrtálci, princové, princezny a jiné pohádkové bytosti. Všechny je pozval vynalézavý profesor, aby mu pomohli postavit stroj času. Děti v maskách nelenily, stroj sestavily a díky němu se pak podívaly do časů dinosaurů či králů a rytířů. Občerstvit se mohly na dobové hostině a pobavit při tanci a zpěvu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál maškarní ples Odraz 4/2012 rožálek Školy