Jiří Blažek

Všechny příspěvky autora...

Jiří Blažek, 18.6.2016
Jubilejní 10. ročník Čarodějnic na Žalově proběhl za krásného počasí a snad i rekordní návštěvy dětí a dospělých nejen z Roztok, jejichž počet odhadujeme nad 1000. Dětem bylo rozdáno přes 400 soutěžních lístků a ne na všechny se dostalo. Jejich zanícení pro plnění soutěžních úkolů bylo krásné a opravdové. Jde především o akci pro děti a vážíme si proto trpělivosti a tolerance všech, kteří jsou touto akcí zasaženi - rodičů a především občanů bydlících v blízkém okolí akce. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce čarodějnice Kultura Odraz 6/2016
Jiří Blažek, 11.11.2013
Snahu o diskreditaci opozice dotáhl starosta Jakob (TOP 09) skoro „k dokonalosti“, když mne na jednání ZM v září obvinil, že jsem se snažil zmanipulovat výběrové řízení na poskytovatele úvěru pro dostavbu Základní školy v Roztokách. A to je opravdu vážné obvinění! Toto obvinění starosta podpořil citací z mailu od ČSOB, kterým bankéřka chtěla zjistit, zda se starostou Jakobem předběžně domluvená schůzka v konkrétním termínu platí. Odvolávala se na datum jednání dohodnuté „kolegou Blažkem“. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál diskreditace Odraz 11/2013 Názory
Jiří Blažek, 7.12.2012
Z hlediska analýzy svérázného stylu nakládání současného vedení města s obecním majetkem není příznačnější případ než kauza prodeje obecních bytů. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál byty Odraz 12/2012 prodej Názory
Jiří Blažek, 12.10.2012
Po přečtení minulého čísla Odrazu mne napadlo: jak se Vám líbí věčné osočování a pomluvy, napadání a polopravdy? Manipulace veřejným míněním vždycky patřila k politice, tu s menší, tu s větší mírou vkusu. Její živnou půdou je a bude neinformovanost veřejnosti a její nezájem o věci veřejné. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál majetkové přiznání manipulace Odraz 10/2012 Názory
Jiří Blažek, 5.8.2012
Od voleb do obecních zastupitelstev už uplynula dostatečná doba, aby se projevili jedinci i politická a nepolitická uskupení. Je zajímavé sledovat po více než roce aktivitu, zodpovědnost a hlavně věrnost jednotlivých zastupitelů předvolebním slibům. Vždycky si říkám, že zase vyšla sázka na nezájem veřejnosti o dění ve městě a v zastupitelstvu. Předvolební sliby o zodpovědnosti, transparentnosti a boji proti aroganci jsou jen cesta k dosažení moci, a když už je dosaženo majority a neexistuje kontrola ze strany veřejnosti, mohu si dovolit všechno. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál hospodaření kontrolní výbor Odraz 7-8/2012 Názory