Mario Uvarov

Všechny příspěvky autora...

Mario Uvarov, 16.1.2016
Dne 12. 12. 2015 se konal již 8. ročník tenisového vánočního turnaje TK Roztoky ve čtyřhrách v žalovské hale. Do turnaje bylo nasazeno 8 deblových párů různých věkových kategorií. Starší členové statečně bojovali s mladšími členy klubu a o překvapivé výsledky nebyla nouze. Vítězi turnaje se stal pár D. Slanec a M. Uvarov, kteří ve finále porazili dvojici J. Slanec ml. a L. Valda. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 1/2016 Sport tenis
Mario Uvarov, 13.3.2015
Dne 20. 12. 2014 se odehrál již 7. vánoční turnaj roztockého LTC ve čtyřhrách. Turnaje se zúčastnilo 10 deblových párů z členů roztockého tenisového klubu a opravdu se bylo na co dívat. Hlavně zápasy v semifinále a finále byly napínavé. Po vyrovnaném boji se nakonec stal vítězem turnaje pár J. Slanec ml. a Z. Šimoník, který ve finále porazil dvojici K. Janda a M. Uvarov. Třetí místo vybojoval rodinný pár J. Brádler a R. Brádler. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 3/2015 Sport tenis turnaj
Mario Uvarov, 10.1.2014
Dne 14.12. se odehrál již 6. vánoční turnaj roztockého LTC v žalovské tenisové hale. Turnaj odehrálo 8 deblových dvojic s největším nasazením. Vítězi se stal pár L. Staněk a J. Slanec ml., kteří ve finále porazili pár P. Pecha a M. Cabalka. Bronzové medaile za semifinále vybojovali shodně páry K. Janda, R. Bradler a M. Uvarov, Z. Beňaček. Děkujeme personálu haly za vzornou péči o hráče. Rádi bychom také poděkovali firmám Austis, Nokian Tyres a Vetoquinol za sponzoring našeho již tradičního turnaje, kterým LTC Roztoky ukončil sezonu 2013. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 1/2014 Sport tenis turnaj
Mario Uvarov, 4.1.2013
Dne 15. 12. 2012 se uskutečnil již 5. ročník vánočního tenisového turnaje roztockého LTC ve čtyřhrách. Hráči pomalu doklouzávali po náledí do žalovské tenisové haly, kde již vládla příjemná vánoční atmosféra. Turnaje se zúčastnilo 8 deblových párů a bylo se opravdu na co dívat. Hlavně výkony hráčů v semifinále a finále byly strhující. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.