Lukáš Křístek

Všechny příspěvky autora...

Lukáš Křístek, 10.4.2015
Informací o možném novém VTP v Žalově je v diskuzích v Odrazu tolik, že je možno z nich vyvodit závěry, které mohou posunout diskusi a informovanost zase o něco dále. Soulad s územním plánem? Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 4/2015 územní plán VTP Názory
Lukáš Křístek, 14.12.2013
V únorovém čísle Odrazu jsem kritizoval radnici za její přístup k zastavení Nádražní ulice, protože nedostatečně informuje o předpokládané zástavbě. Radnice bohužel i nadále nedostatečně informuje, přestože stavba se bude dotýkat téměř všech roztockých občanů, protože sousedí se silnicí v Nádražní ulici, která bude ucpaná. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál nádražní ulice Odraz 12/2013 výstavba Názory
Lukáš Křístek, 7.6.2013
Byl jsem jedním z lidí, kteří kritizovali Radu města za vypsání konkursu na místo ředitele základní školy. Rada města návrh na vypsání konkursu na místo ředitele základní školy schválila jednomyslně. V minulém Odraze toto obhajuje pan Drda (str. 18) i pan Jakob (str. 4). Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál konkurz Odraz 6/2013 ředitel škola školka Názory
Lukáš Křístek, 11.5.2013
Aprílový Odraz můžeme nazvat Odrazem školním. Téma základní školy a konkurzu na ředitele je zmíněno snad v pěti článcích. Zatímco radní (Jakob, Boloňský) vysvětlují, proč město vyhlásilo konkurs na ředitele ZŠ, někteří rodiče píší petice na podporu současné ředitelky ZŠ (taky jsem ji podepsal) i další články do Odrazu na její podporu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál konkurz Odraz 5/2013 ředitel škola Názory
Lukáš Křístek, 8.2.2013
V čísle 12/2012 Odrazu vyšel stručný článek „Stanovisko města k Obytnému souboru v Nádražní ulici.“ V článku, který patrně představuje stanovisko Rady města, rada poučuje občany, že město nemůže povolovat různé stavby, protože o tomto rozhoduje stavební odbor, který je na městu nezávislý. To je pravda, ale město přece jen může víc, než uvádí. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál nádražní ulice Odraz 2/2013 stavební řízení Názory