Studio mladých

Všechny příspěvky autora...

Studio mladých, 11.3.2016
Při lednové premiéře představení Menflowers Studia mladých se stalo něco, co nikdo z nás členů nečekal. V Restauraci Na Růžku bylo plno. Ale tak plno, že nestačily židle v sále a musely se brát i z restaurace, a i tak sedělo několik jedinců na stolech. A plnému sálu odpovídala i neskutečná atmosféra. Za to vše Studio mladých děkuje. Myslím, že jsme si to hraní v Roztokách opravdu užili. A užit si chceme i tu následující reprízu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura menflowers Odraz 3/2016 studio mladých
Studio mladých, 12.12.2015
Jako by to ani nebylo skoro šest let, kdy jsem vystoupil na náměstí v Roztokách a šel si něco koupit do krámu. Před ním jsem potkal Tomáše, svého bývalého kolegu z Městského divadla v Karlových Varech. Neviděli jsme se několik let, a tak jsme na sebe překvapeně zírali. Když jsme se ujistili, že se nám to nezdá, zjistili jsme, že už nějaký ten pátek bydlíme oba v Roztokách. Jen jsme to o sobě nevěděli. Prohodili jsme ještě pár dalších slov a rozcházeli jsme se s tím, že si co nejdříve zavoláme a půjdeme spolu na pivo. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 12/2015 studio mladých
Studio mladých, 10.10.2015
Po přibližně roce a půl si roztocké divadelní uskupení Studio mladých připravilo pro své domácí publikum další, již pátou premiéru svojí autorské hry. Tentokrát budete mít možnost ve hře Eduard by to tak chtěl nahlédnout do zákulisí divadla v pánské divadelní šatně, kde to životem tepe kolikrát víc než na samotném jevišti. Uvidíte, že často až nadpozemsky vnímané bytosti - herci - jsou také jen z masa a krve a mají své starosti. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 10/2015 pozvánka
Studio mladých, 13.2.2015
V pořadí již čtvrtá autorská inscenace roztockého divadelního souboru Studio mladých. Hospodský Mojmír tvrdošíjně odmítá mít ve své hospodě „točený“. A právě v tom - a v servírovaných „lahváčích“ - vidí místní štamgasti prapůvod všech svých životních nezdarů. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 2/2015 studio mladých
Studio mladých, 11.5.2013
Vážení přátelé roztocké kultury a zvláště pak divadla. Studio mladých si pro vás na květen připravilo další reprízu našeho - v pořadí třetího - představení „Kabaret jak Brno aneb Tajemství sprchového kótečku“. Zvídavý divák se v něm dozví, jak bude vypadat budoucnost, jak to fungovalo u Klementa Gottwalda doma i v rodině u Jiřího Paroubka a jestli na kluka v červeném tričku padne kulička štěstí, nebo dostane sprchu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 5/2013 pozvánka