Vendula Tluková

Všechny příspěvky autora...

Vendula Tluková, 13.3.2015
Na letošní karneval jsme se začali v mateřském centru připravovat s předstihem - již ve výtvarných dílnách, které v Rožálku probíhají, si děti mohly vytvořit barevné masky, bohatě zdobené peříčky, korálky a flitry dle fantazie malých výtvarníků. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 3/2015 rožálek Školy
Vendula Tluková, 13.2.2015
I v novém roce se můžete těšit na pravidelný harmonogram kroužků pro děti - Batolátka, Výtvarku, Sluníčka, Flétnu, Angličtinu pro děti, sobotní Výtvarnou laboratoř či lekce pro dospělé - Zumbu, Italštinu a Angličtinu. Všechny kroužky platíte na místě, pouze odchozenou hodinu, nemusíte nic předplácet. Od února bychom vás rádi pozvali na nový odpolední kroužek - JÓGU PRO DĚTI, který bude probíhat každé úterý od 15 hod., je určen pro Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 2/2015 rožálek Školy
Vendula Tluková, 11.10.2013
Se začátkem školního roku zahájilo program i Mateřské centrum Rožálek. Z důvodu rekonstrukce tělocvičny budou některé pohybové a jazykové kroužky otevřeny až v průběhu podzimu, popř. nyní probíhají v herničce ve zkráceném čase. Z ostatních kroužků Vám nabízíme Sluníčka - adaptační program pro dětičky od 3 let, kde se děti laskavou formou připravují na docházku do mateřské školy, a Výtvarku, jež je kroužkem nejen pro šikovné děti, ale také pro jejich maminky, které si s nimi mohou vyrábět jednoduché a nápadité dárky nebo dekorace do bytu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 10/2013 rožálek Školy