Barbora Kohoutová

Všechny příspěvky autora...

Barbora Kohoutová, 15.5.2015
V průběhu jara čeká vokální skupinu Marika Singers žánrově pestrá vystoupení. Na konci dubna byla pozvána na slavnostní vernisáž na vlašimském zámku, v průběhu května se zase například vypraví do Sadské na otvírání festivalu Sadská dětem. Ovšem vrcholem letošní jarní sezony budou dva velké koncerty v tradičních lokalitách. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál abba Kultura marika singers Odraz 5/2015
Barbora Kohoutová, 7.11.2014
Kvalitní hudbou, hudbou vytvořenou a přednesenou s láskou a od srdce se dokáže velmi mnoho. Vokální skupina Marika Singers je si toho vědoma a snaží se toto motto naplňovat na každém svém koncertě.
Číst dál charita koncert Kultura Odraz 11/2014 sbor
Barbora Kohoutová, 16.5.2014
Ještě před svým letošním zahraničním turné vystoupí vokální skupina Marika Singers znovu v sále hotelu Academic. Tentokrát se představí s rockovým programem, během něhož zazní i hity populární skupiny Depeche Mode, kterou jsme měli možnost slyšet letos v únoru v Praze. Správnou rockovou atmosféru podtrhne přítomnost hosta - skupiny ArtVox. Tato kapela není roztockému publika zcela neznámá, připomeňme si jejich účast na benefičním koncertu Voda nás nezlomí v minulém roce či na festivalu Zámeček 2012. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál koncert Kultura marika singers Odraz 5/2014
Barbora Kohoutová, 11.10.2013
Roztocká vokální skupina Marika Singers po delší době znovu vystoupí na domácí půdě. Tentokrát na Galavečeru moderní hudby a tance v sálu hotelu Academic 26. října od 18 hodin. Během večera zazní světoznámé skladby žánru moderní hudby v podání celé skupiny i jednotlivých sólistů. „Na své“ si přijdou jak milovníci ryze a cappellových písní, tak obdivovatelé nadšených amatérských zpěváků, které budou doprovázet neméně nadšení muzikanti. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál academic koncert Kultura Odraz 10/2013 tanec