Lucie Součková

Všechny příspěvky autora...

Lucie Součková, 14.3.2014
Kterak spolupracovat nejen s médii V únoru jsme dokončili všechny moduly projektu Mediální komunikace jako odborná kompetence a úspěšně proběhly všechny závěrečné prezenční dny. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál lexik Odraz 3/2014 Školy
Lucie Součková, 14.2.2014
Vzhledem k široké nabídce Lexiku - vzdělávacího centra a pedagogicko-psychologické poradny jsme pro vás od začátku roku připravili nové, přehlednější webové stránky. Chceme vám nabídnout snadnější orientaci v našich aktivitách a zkvalitnit tak poskytované služby. Pokud hledáte informace o probíhajících, chystaných kurzech či aktivitách, podívejte se na stránky www.lexik.cz. Média jako odborná kompetence Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál lexik Odraz 2/2014 Školy
Lucie Součková, 10.1.2014
Pedagogicko-psychologická poradna Blíží se termín zápisu do základních škol a s ním i rozhodování, zda je váš potomek dostatečně připravený na každodenní vyučování nebo či nepožádat o odklad školní docházky. Nástup do školy je pro dítě důležitým mezníkem. Nastoupí-li do školy nezralé, bývá vystaveno dlouhodobé zátěži a jeho případná neúspěšnost ve škole může vést k rozvoji různých psychosociálních problémů. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál lexik Odraz 1/2014 Školy
Lucie Součková, 14.12.2013
Jazyková škola Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál lexik Odraz 12/2013 Školy