Zuzana Šrůmová

Všechny příspěvky autora...

Zuzana Šrůmová, 12.8.2017
Načínáme dvacátý rok fungování v Roztokách a s přicházejícím školním rokem znovu otevíráme širokou nabídku kroužků a kurzů pro děti i dospělé. Naším cílem je umožnit tvořit a rozvíjet se těm, kdo mají zájem – nečekejte tedy u nás žádné talentové zkoušky. Naším cílem je spojovat – lidi různých schopností a talentů, profesionály s amatéry, nás všechny s místem, ve kterém žijeme.
Číst dál kroužky roztoč Školy zápis
Zuzana Šrůmová, 10.9.2016
Léto ve Sdružení Roztoč Ani přes prázdniny Roztoč neodpočíval. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 9/2016 roztoč Školy
Zuzana Šrůmová, 14.5.2016
Jarní a podzimní bleší trh je už nějakou dobu stálou součástí společenského života v Roztokách a sjíždějí se za ním lidé z široka daleka. Byť se může zdát, že blešáků je všude spousta, vypadá to, že ten roztocký - v příjemném prostředí parku, s rozmanitým občerstvením, hrami pro děti a zajímavou kapelou (pokud ta zrovna neuvízne někde v dopravě na dálnici) - je něčím výjimečným. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál bleší trh Odraz 5/2016 Zprávy
Zuzana Šrůmová, 13.2.2016
Děkujeme všem sponzorům a dárcům, kteří finančně či materiálně přispěli na jeho konání. Masopust podpořili: Únětický pivovar, Město Roztoky, MŠMT, České dráhy posílením spojů, Ropid a obec Únětice mimořádnými spoji autobusu 359. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura masopust Odraz 2/2016 roztoč sponzoři
Zuzana Šrůmová, 25.7.2015
Žonglérské vystoupení Šest dní s cirkusem Jménem sdružení Roztoč a žonglérské skupiny MixTrix vás srdečně zveme na závěrečné vystoupení žonglérů a artistů z cirkusového příměstského tábora, které se bude konat 25. 7. 2015 ve 14.00 v šapito na louce na Levém Hradci. Těšit se můžete i na hudby a cirkusové dobroty. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 7-8/2015 roztoč Školy
Zuzana Šrůmová, 12.6.2015
Úspěch Barevného ateliéru v Mezinárodní soutěži Lidice Děti z Barevného ateliéru lektorky Aleny Trávníčkové se zúčastnily Mezinárodní dětské výtvarné soutěže Lidice, jejíž téma bylo letos Světlo. Obrázky na téma Oheň jsou vytvořené kombinovanou technikou - dýha a pastel. Ocenění získali: Anička Kuglerová - medaile, Esterka Hlavičková a Kristýnka Rybáčková - čestné uznání. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 6/2015 roztoč Školy
Zuzana Šrůmová, 15.5.2015
Festival svobody Festival Svobody konaný u příležitosti 70. výročí konce druhé světové války je příspěvkem k vzájemnému porozumění a toleranci. V rámci jeho konání 17.-19. května se uskuteční několik velmi výjimečných představení, promítání a výstav, spjatých jak s druhou světovou válkou, tak s Roztokami. Podrobný program naleznete na plakátu otištěném v kulturní rubrice. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 5/2015 roztoč Školy
Zuzana Šrůmová, 10.4.2015
Proměna krajiny - procházka Tichým údolím Slunce vzniklo v Tichém údolí na místě, kam ulehl modrý jelen. Vydejte se na cestu po jeho stopách, hledejte modrého jelena. Vydejte se s námi na procházku, putování, pouť výtvarnými, pohybovými a zvukovými instalacemi v krajině a poznejte známou krajinu z jiného úhlu pohledu, poslechu i pohmatu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 4/2015 roztoč
Zuzana Šrůmová, 14.11.2014
Září a říjen v Tanečním studiu Po špičkách Taneční studio Po špičkách zahájilo i do letošní školní rok tanečním vystoupením. Ještě nezačala ani oficiální výuka a malé i mladé tanečnice (od 7 do 15 let) se představily společně v nové verzi choreografie Modlitba za vodu, kterou během dvou zkoušek připravily na známou píseň Juraje Pavlici a Hradišťanu. Tančily 6. září odpoledne za krásného počasí v rámci Dne dětí a seniorů na travnaté ploše Náměstí 5. května u roztocké DPS. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 11/2014 roztoč Školy
Zuzana Šrůmová, 18.7.2014
Letošní sezona roztockého pěveckého sboru Local Vocal byla více než pestrá. Dvanáctičlenný sbor pod vedením sbormistra Martina Šmída uskutečnil od září 2013 do června 2014 sedm samostatných koncertů a dalších osm vystoupení při různých kulturních akcích. Kromě tradičních vánočních a velikonočních koncertů stojí za zmínku např. vystoupení při otevírání roztockého zámku, benefiční koncert pro Dobroduš nebo vystoupení na vernisáži v Senátu PČR. Koncert pro službu střediska Diakonie CČE -Dobroduš proběhl v evangelickém kostele ve Střešovicích. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce koncert Odraz 7-8/2014 roztoč Školy