Zuzana Smugalová

Všechny příspěvky autora...

Zuzana Smugalová, 14.5.2016
Tanečnice Studia Po špičkách se v březnu a dubnu 2016 zúčastnily podle jednotlivých skupin různých přehlídek scénického tance a získaly hned několik ocenění. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 5/2016 po špičkách Školy tanec
Zuzana Smugalová, 23.1.2016
Dovolujeme si Vás pozvat na představení Studia pro Taneční a pohybovou výchovu Po špičkách, které již více jak 13 let pracuje pod vedení Zuzany Smugalové v Roztokách u Prahy a Úněticích. Představení se koná v Divadle Za plotem Praha 8 v neděli 24. ledna 2016 od 14.30 hodin. Pokud by jste se rozhodli k návštěvě, budeme velmi potěšeni. Když nám dáte vědět do soboty 23. 1. na e-mail kontakt@tspospickach.cz, rádi Vám rezervujeme čestnou vstupenku.   S přáním příjemných lednových dnů se těší na viděnou Studio Po špičkách
Číst dál Kultura po špičkách tanec
Zuzana Smugalová, 13.11.2015
Každoročně na konci října se tanečnice Po špičkách účastní Podzimní fantazie. Otevřený festival scénického tance a pohybového divadla se koná v krásném prostředí Městského divadla Jablonec nad Nisou a zahajuje pravidelně týden tance v tomto městě, který vrcholí celostátní přehlídkou scénického tance mládeže a dospělých. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 11/2015 scénický tanec soutěž
Zuzana Smugalová, 10.10.2015
V září začalo roztocké Studio pro tanec a pohybovou výchovu Po špičkách pod vedením Zuzany Smugalové novou etapu své existence v tzv. Ateliéru Lidická. Bývalá tělocvična se zrcadly v 1. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 10/2015 po špičkách Školy tanec
Zuzana Smugalová, 25.7.2015
Po špičkách - studio pro taneční a pohybovou výchovu zve všechny zájemce a příznivce harmonické kultivace dětské osobnosti skrze umělecký pohyb na dodatečný zápis 1. a 2. září 2015 v Roztokách a Úněticích. Studio se nyní vydává svou vlastní cestou, která směřuje k rozvoji zájmového uměleckého vzdělávání prostřednictví systematicky vedené tvořivé taneční výchovy. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 7-8/2015 Školy studio tanec
Zuzana Smugalová, 15.5.2015
Letošní jaro přineslo Tanečnímu studiu Po špičkách, které působí pod vedením Zuzany Smugalové při sdružení Roztoč, hned několik úspěchů. Na březnové Krajské přehlídce dětských skupin scénického tance v Ústí nad Labem získala choreografie V pocitu tančená II. skupinou Ocenění poroty Za taneční připravenost. V dubnu se III. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 5/2015 roztoč Školy tanec