René Šefr

Všechny příspěvky autora...

René Šefr, 10.10.2014
Hysterie v honbě za hlas voliče se v srpnovém zastupitelstvu dostala do otáček a naši milí zástupci ODS vyplodili skvělý nápad, který nás bude stát každý rok minimálně dva miliony z městské kasy. Populismus mi přijde jako sprosté slovo a pro můj údiv se na něj nechali zlákat ve větším počtu zastupitelé, a tak tento hloupý nesmysl spatřil světlo světa. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál daně Odraz 10/2014 školky Názory
René Šefr, 14.3.2014
Už nevím přesně, kde a kdy jsem to prvně slyšel. Možná před pár měsíci, před půl až tři čtvrtě rokem, kdy bylo kolem náměstí slyšet moc často jedno jméno. Od Velikonoc, přes jarní ples, Dětský den, Prázdniny s létem nekončí, Benefiční koncert atd. Tehdy neznámý vtipálek prohlásil: A jsme v Drdově... Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál odraz Odraz 3/2014 Názory
René Šefr, 14.2.2014
Tak vám takhle jdu po roztockém chodníku a tu přede mnou paní otvírá branku, chrastí schránkou na dopisy a vytahuje poštu. Probírá pečlivě obálky dopisů, dívá se na titulní strany časopisů a tiskovin, a než vejde do vrátek, zůstane jí v pravé ruce jen Odraz.  Nic nevšedního až do okamžiku, kdy energicky otevřela popelnici a nakrmila ji naším milým Odrazem, aniž by se třeba jen na obálce zastavila, byť jen pohledem.
Číst dál odraz Odraz 2/2014 Názory
René Šefr, 4.1.2013
Milí občané Roztok, asi většina z vás se dočetla, že jsem byl rozhodnutím zastupitelstva města odvolán z funkce místostarosty. Mé odvolání navrhl zastupitel za ODS pan Jandík, který se na otázku zastupitelů na důvod tohoto kroku zmohl pouze na odpověď, že jsem ztratil důvěru místní ODS. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál městský úřad místostarosta Odraz 1/2013 ods odvolání Názory
René Šefr, 4.1.2013
Přesně měsíc po zániku civilizace tak, jak praví staré přísloví o zadních vrátkách, se na našem Městském úřadu v Roztokách otevře nové civilizované zázemí pro občany. Přední vchod vás přivítá zkulturněným vstupem s přijímací kanceláří a tam, kde stará kůlna stála, omšelá a zborcená, se teď skví nový zadní trakt se zadním vchodem. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 1/2013 pozvánka radnice rekonstrukce Zprávy
René Šefr, 7.12.2012
Jak jsem uvedl v minulém čísle Odrazu, v dolní části roztockého městského úřadu probíhá přestavba, nejde ovšem vše tak, jak jsme si představovali. Je to starý dům s mnoha bolestmi a léta úprav a instalací se podepsala na stavu především dolní části této budovy. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál městský úřad Odraz 12/2012 rekonstrukce Zprávy
René Šefr, 1.11.2012
Taky vám dělá problémy vejít se s časem do úředních dní: pondělí a středy, kdy jsou tzv. úřední dny? Nebo jste zaměstnaní tak, že zrovna pondělí a středu nemůžete opustit svou práci? Nebo se jen stane, že ve čtvrtek se dozvíte a v pondělí je pozdě!? A co kdybyste se dozvěděli, že náš roztocký městský úřad bude otevřený každý všední den?
Číst dál městský úřad Odraz 11/2012 rekonstrukce úřední hodiny Zprávy
René Šefr, 14.9.2012
V minulém Odrazu v článku paní Olgy Vavřínové jsem byl několikrát jmenován s uváděním nepravdivých nebo zavádějících údajů týkající se mé osoby a mé rodiny. Nejsem zastáncem “ping pongu”, na stránkách Odrazu a tak jen několik faktických poznámek a vysvětlení. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál dluh majetkové přiznání Odraz 9/2012 René Šefr Názory
René Šefr, 11.12.2011
Máte před sebou Odraz, který vyšel, na den otevřených dveří však nevyšel, ten den nám totiž již vypršel. Mnozí jste si jej jistě nenechali ujít. Termín zahájení provozu však máme ještě před sebou a můžeme ho zde, na stránkách našeho měsíčníku, zveřejnit. Nová mateřská škola v Havlíčkově ulici už stojí v plné kráse. Ptáte se, jestli je to pravda? Tak odpovídám: „Ano"! Vím, minule jsem Vám s těmi daty možná trochu zamotal hlavu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 12/2011 školka Zprávy
René Šefr, 19.9.2011
...aneb co si povídají děti s rodiči na dětských hřištích a pan Kaláb z druhé strany zaslechl.
Číst dál hřiště revitalizace Názory