Věra Zelenková

Všechny příspěvky autora...

Věra Zelenková, 14.1.2017
Vážení rodiče a příznivci našeho "okénka", i v tomto roce 2017 za Vámi budeme pravidelně přicházet s naší rubrikou - Školním okénkem, která Vám bude opět každý měsíc přinášet zprávičky z našeho školního života ve škole i školní družině. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 1/2017 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 11.11.2016
Vážení rodiče, Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 11/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 14.10.2016
Vážení rodiče, tak už to zase "všecko frčí na plný pecky" - výuka, exkurze, výlety, kurzy plavání, seznamovací - adaptační program pro prvňáčky a šestáky, školení k inkluzi pro pedagogy, turistický kurz atd. Celá škola je až po střechu naplněna dětmi, takže se letos několik speciálních učeben opět změnilo na kmenové učebny tříd. V říjnu také začaly pod vedením učitelů či externistů pracovat školní kroužky. O objevných cestách s kroužkem Putování si přečtěte níže. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 10/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 10.9.2016
Vážení rodiče, vítám Vás u našich zpráviček ze školního dění po prázdninové odmlce a věřím, že Vám i v tomto novém školním roce budu moci opět nabídnout mnoho zajímavých článků z akcí naší školy. Opět tu na zářijový úvod máme hned několik projektů pro školu, které škole přinesou další materiální i personální "vylepšení" našeho sboru, práce s dětmi či poradenského centra. Opět budeme nabízet mnoho zájmových aktivit - kroužků, tak s dětmi vyberte a nezapomeňte je do konce září přihlásit. Hned 12. 9. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 9/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 29.7.2016
Vážení rodiče a ostatní příznivci našeho "okénka", konec školního roku byl tak od poloviny května, řekla bych, jedním velkým školním projektem. A to proto, že probíhalo denně souběžně tolik akcí, které by určitě vydaly na jedno celé samostatné číslo Odrazu. Na ŠVP odjížděla třída za třídou, stejně tak na různé exkurze a výlety a také se konala spousta projektů či výstav prací našich dětí, že někoho může napadnout, že se tady snad ale vůbec neučí. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 7-8/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 18.6.2016
Vážení rodiče, víte, co všechno mohou Vaše děti v naší škole zažít, kde všude mohou načerpat vědomosti a zkušenosti nebo jenom inspiraci a motivaci pro své další učení? Ne? Tak od toho je tu naše "Školní okénko", abyste se to dozvěděli. Následující příspěvky se týkají akcí jen za poslední měsíc. A to se některé další nevešly. Příjemné a pohodové čtení Vám přeje Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 6/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 14.5.2016
Vážení rodiče, momentálně jsme sice teď všichni učitelé napjati, jak dopadne konkurz na nového ředitele/ku školy, ale to nic nemění na tom, že pomalu začínáme v práci finišovat a tedy zároveň chystat nové učebnice a pomůcky pro další školní rok. Úplně nově se bude od září poprvé učit anglický jazyk v celé škole, nově tedy i ve druhé třídě, loni se totiž začalo s Aj v 1. třídách. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 5/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 15.4.2016
Vážení rodiče, Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 4/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 11.3.2016
Vážení rodiče, únorový měsíc čítající jarní prázdniny uběhl rychle jako voda a dění ve škole svištělo jako vítr, který nám koncem února převrhl pár květináčů, odnesl pár lehčích věcí ze zahrady a popoháněl i děti, které, nemít tašky jako zátěž na zádech, by byly odváty možná až do nějaké pražské školy. Ale jsme rádi, že odolaly, a tím pádem se mohly "v pohodě" zúčastnit mnoha výletů či akcí a hlavně reprezentovat naši školu na okresních olympiádách. Přiblížení únorových vzdělávacích programů jako "Hravá chemie pro I. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 3/2016 školní okénko Školy
Věra Zelenková, 13.2.2016
Vážení rodiče, Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 2/2016 školní okénko Školy