Eva Tluková

Všechny příspěvky autora...

Eva Tluková, 11.11.2016
Podzim v Rožálku Na sklonku léta a během podzimních dní Mateřské centrum Rožálek opět ožilo pravidelnými kroužky: Miminky, Batolátky, Výtvarkou pro nejmenší, Flétničkou, Zumbou, Italštinou a Angličtinou pro dospělé. Otevřen byl opět "staronový" kroužek hraní Všemi smysly, na který se můžete těšit každé pondělí od 10.30 hod. Volná místa nabízíme v lekcích JÓGY PRO DĚTI. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 11/2016 rožálek Školy
Eva Tluková, 29.7.2016
Roztocké mateřské centrum vás zve letos již potřetí na TÝDEN ŘEMESEL Kdy: 8.-12. srpna 2016 od 9 do 16 hod. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 7-8/2016 rožálek
Eva Tluková, 18.6.2016
vás zve letos již potřetí na TÝDEN ŘEMESEL Kdy: 8.-12. srpna 2016 od 9 do 16 hod. Program: ■ keramická dílna ■ návštěva ekofarmy ■    návštěva řemeslné vesničky Botanicus v Lysé nad Labem Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 6/2016 rožálek Školy
Eva Tluková, 18.6.2016
Blíží se čas prázdnin a i v mateřském centru bude během léta pozměněn harmonogram kroužků. V červenci bude Rožálek zavřený, v srpnu se ale můžete těšit na dva tematické týdny prázdninových aktivit. Od 1. do 5. srpna pořádáme Plavecký a pohybový týden a od 8. do 12. srpna Týden řemesel plný výletů a řemeslných dílen v blízkém i vzdálenějším okolí. Na obě akce je nutná rezervace předem. Na druhou polovinu srpna připravujeme tradiční Cestu za pokladem. Pro bližší informace sledujte naše webové a nově i facebookové stránky. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 6/2016 rožálek Školy
Eva Tluková, 15.4.2016
V sobotu 5. března se roztockým mateřským centrem opět rozezněla hudba a do tělocvičny pod školní jídelnou se sešli různá zvířátka, rytíři, kovbojové, princezny a jiné pohádkové bytosti, aby si užili karnevalové odpoledne. Programem děti provázela Lenka Vyhnánková, nechyběly zábavné úkoly, soutěže o sladké ceny či výtvarná dílnička - letos motýlková. Pro dospělý doprovod bylo tradičně připraveno drobné pohoštění, čaj a káva. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 4/2016 rožálek Školy
Eva Tluková, 13.11.2015
V pátek 2. října pořádalo MC Rožálek tradiční tancovačku pro děti od roku a půl -Podzimní rejdění. O hudbu a dobrou pohodu se postarala oblíbená skupina Beruška Vlaďky Drdové, která celou akci také moderovala. Pro děti byly připraveny soutěže, na výtvarné dílničce si vyrobily Večerníčkovu čepici. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 11/2015 rožálek Školy
Eva Tluková, 15.5.2015
V pátek 10. dubna se v Mateřském centru Rožálek konala tradiční taneční akce pro děti od roku a půl tematicky zaměřená na vítání jara, Jarní rejdění. Hudební produkci stejně jako v minulých letech zajistila oblíbená roztocká skupina Beruška Band Vladky Drdové, která dětem hrála a zpívala známé písničky z filmů a pohádek a organizovala pro ně hry a soutěže. Pokud děti měly zájem, mohly přijít v maskách, ale nebyla to společenská nutnost. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 5/2015 rožálek Školy
Eva Tluková, 9.1.2015
V úterý 4. prosince se hernička mateřského centra i sousedící tělocvična zaplnily několika desítkami dětí, rodičů a prarodičů. Pro všechny bylo připraveno malé občerstvení a malí návštěvníci si čekání na pohádkovou trojici navíc zkrátili výtvarnou dílničkou, dováděním na opičí dráze a sledováním oblíbeného divadélka Nazdárek tety Petry. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 1/2015 rožálek Školy
Eva Tluková, 12.12.2014
Od letošního podzimu jsme do harmonogramu MC Rožálek zařadili nový kroužek -VÝTVARNOU LABORATOŘ. Jde o kroužek určený především pro děti, které vydrží tvořit již bez maminek, od předškolkového věku až po školáky. Obtížnost je vždy věku přizpůsobena, starší pomáhají mladším. Děti si vyzkouší mnoho výtvarných technik - keramiku, enkaustiku, výrobu mýdel či svíček a mnoho dalšího. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 12/2014 rožálek Školy
Eva Tluková, 13.9.2014
Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 9/2014 rožálek Školy