Dita Votavová

Všechny příspěvky autora...

Dita Votavová, 12.9.2015
Již několikátý rok přes léto neleníme, ale pořádáme několik příměstských táborů (a jeden klasický). Letos byly tábory už čtyři. A protože jeden z nich ještě v čase uzávěrky nebyl u konce, přečíst si můžete o třech z nich. Šest dní s cirkusem (TÁBOR ŽONGLÉRSKÝ) Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 9/2015 roztoč Školy tábor
Dita Votavová, 10.10.2014
Volná místa v kroužcích a kurzech pro děti i dospělé Většina uměleckých i jazykových kroužků a kurzů organizovaných sdružením Roztoč se již úspěšně rozběhla a my děkujeme dětem i jejich rodičům, kteří k nám našli cestu v hojném počtu. Nově nabízíme v Roztokách obor Klavír pod vedením Marie Ratiborské. Nově jsme letos začali působit na ZŠ Mikoláše Alše na Suchdole, kde jsme zatím otevřeli výtvarný ateliér Arto-mat, Dramaťák, Hrátky s flétnou a Tanec. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 10/2014 roztoč Školy
Dita Votavová, 8.2.2013
V předvánočním čase uskutečnilo sdružení Roztoč v rámci mezinárodního projektu Grundtvig Partnerství čtyřdenní cestu do burgundského Joigny. Cílem cesty bylo jedinečné mezinárodní provedení České mše vánoční J. J. Ryby. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál advent koncert Kultura Odraz 2/2013
Dita Votavová, 13.5.2012
S vědomím narůstajícího počtu dětí a potřebnosti prostorů pro školní i mimoškolní aktivity pracuje sdružení Roztoč již několik let na možnosti vzniku nových prostor pro svou rozvíjející se činnost. Hlavní zázemí pro dosavadní činnost sdružení poskytuje pronajatý prostor v družině ZŠ Roztoky - 1 třída a sklad. Tento prostor však vzhledem k neustálému nárůstu počtu žáků škola potřebuje pro zajištění výuky. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 5/2012 prostory roztoč Školy
Dita Votavová, 11.12.2011
Festival proběhl o posledním listopadovém víkendu v Úněticích i v Roztokách. Dvě večerní představení pro dospělé se hrála v únětickém pivovaru - Divadlo Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 12/2011 pivovar