Jan Šrámek

Všechny příspěvky autora...

Jan Šrámek, 14.4.2018
Tenis je úžasný sport pro všechny generace, který poslední dobou opět získává na popularitě. Na tenisových dvorcích můžete potkat malé děti, jež získávají první zkušenosti, i nadšené seniory, kteří si pravidelně najdou čas a chuť na vzájemné setkávání. Tenis je o něco technicky i finančně náročnější než jeho raketoví konkurenti squash a badminton, ale má spoustu výhod včetně možnosti hrát okolo šesti měsíců venku pod širým nebem. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 4/2018 Sport sport tenis
Jan Šrámek, 14.10.2016
Tak nám na Žalově opět stojí hala, což pro nás znamená zase půl roku tenisu pod střechou. Sice nám bude chybět pohled na modré nebe, ale má to i své výhody - nevadí nám déšť, nevadí nám sníh, nevadí nám tma - hrát můžete přijít ve všední dny od 8 do 22, o víkendu od 9 do 21 hod. Jelikož odpoledne trénují děti z tenisové školy, tak volné hodiny jsou hlavně dopoledne, večer a o víkendu (rezervace na 77513-16-13). Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 10/2016 Sport sport
Jan Šrámek, 29.7.2016
Vážení čtenáři Odrazu, začátek července nebyl tak tropický jako v loňském roce, přesto si ho plnými doušky vychutnáváme... My už jsme stihli tři turnusy letních intenzivních kurzů na Žalově, které budou probíhat i celý srpen a můžete se u mě stále hlásit. Některým dětem se kurz líbil tolik, že u nás chtěly i přespat, přestože je příměstský. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 7-8/2016 Sport tenis
Jan Šrámek, 14.5.2016
Když píšu tyto řádky v době uzávěrky čísla, jsou hory pokryty sněhem... Věřím ale, že teď, když mate Odraz v ruce, už teplo a sluneční paprsky mnohem více lákají k letním radovánkam. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 5/2016 Sport tenis
Jan Šrámek, 15.4.2016
Vítejte u tenisového okénka. Dnes se krátce ohlédnu za uplynulým měsícem, připomenu zajímavé akce, které nás čekají, a stručně vás seznámím se závodními družstvy SK Žalov. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 4/2016 Sport tenis
Jan Šrámek, 11.3.2016
Milí rodiče, milé děti, jaro se nám pomalu blíží - na dveře nám klepe tak průběžně - a s ním i možnost začít trénovat tenis. Vyzkoušet jej mohou děti všeho věku i dospělí. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 3/2016 Sport tenis
Jan Šrámek, 13.2.2016
Ve chvíli uzávěrky tohoto čísla právě probíhají závěrečná kola na prvním tenisovém grandslamu sezony Australian Open, kde Češi opět nechají výraznou stopu, zejména v pavouku čtyřhry - o finále budou bojovat Radek Štěpánek, Karolína Plíšková i dvojice Hlaváčková-Hradecká, tak snad bude na co vzpomínat! Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 2/2016 Sport tenis
Jan Šrámek, 12.12.2015
Milí čtenáři, přátelé tenisové školy VaV a návštěvníci TA na Žalově, úvodem bych chtěl všem poděkovat za přízeň v roce 2015 a slíbit Vám, že se určitě budeme snažit o maximálně vřelý přístup i v následujícím roce. Těšit se určitě můžete na tenisové turnaje pro veřejnost v kategorii dospělých i dětí, tematické víkendové akce, zájezd na tenisové Roland Garros, letní kurzy pro děti a mnoho dalších nadstavbových a zážitkových akcí, o kterých budeme včas informovat na našem webu a facebooku. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 12/2015 Sport tenis
Jan Šrámek, 13.11.2015
Úvodem chci pogratulovat nejúspěšnějším účastníkům říjnového dětského turnaje pořádaného tenisovou školou VV - v kategorii minitenis zvítězila Zuzka Mašková, která ve finále přehrála Ríšu Kysela. Na třetím místě skončil Péťa Kvíčala, když po vyrovnaném boji zdolal Martina Šebka. V babytenisu zvítězil Kuba Nešpůrek před Sárou Farfánovou, Aničkou Novosadovou a Davidem Jurečkou. V mladším žactvu se po skvělém výkonu radoval z vítězství Dan Červenka, druhý skončil Max Lukeš a v souboji o třetí místo přehrál Tom Kolínek Pepu Jarolímka. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 11/2015 Sport tenis
Jan Šrámek, 10.10.2015
I když nám léto tento rok připravilo tropické počasí, tak nic netrvá věčně... V neděli 4. 10. jsme postavili v žalovském areálu halu a dalších šest a půl měsíce strávíme pod střechou bez pohledu na nebe. Na druhou stranu to má několik nesporných výhod - nevadí nám déšt, vítr, sníh a hlavně ani tma, takže můžeme v klidu hrát každý den do 10 večer. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 10/2015 Sport tenis