Martin Matas

Všechny příspěvky autora...

Martin Matas, 14.4.2018
Náhled (zatím) na projektovém prkně, snad brzy naživo.... Tak už to začalo! A co? Rekonstrukce atletického stadionu! Atleti brigádnicky vyklidili skladiště, nostalgicky se rozloučili s dráhou a starosta TJ Sokol Roztoky, Ing. Martin Švarc, pomyslnou startovní pistolí vystřelil a rozjel rekonstrukci dráhy a sektorů. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál hřiště Odraz 4/2018 sokol Sport sport
Martin Matas, 14.4.2018
Výsledky volejbalistů a volejbalistek v 1. třídě přeboru Středočeského kraje. Velké poděkování sponzorům - zejména firmám Ecolifts a Sigma Consulting, městu Roztoky a fanouškům za podporu tohoto krásného sportu v Roztokách. Tabulka muži: Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 4/2018 sokol Sport sport volejbal
Martin Matas, 14.4.2018
Ve stínu skandálu firmy Facebook, kdy firma prodával velmi necitlivě data svých uživatelů marketingové agentuře Cambridge Analytica, jsem se rozhodl napsat pár postřehů ke skupině Roztoky. Tato skupina má k 29. 3. 2018 3602 členů. Členem skupiny je pan starosta, několik radních, významná část zastupitelů a „známých" osobností Roztok. Nemalou částí členů jsou i lidé z okolních obcí. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál bezpečnost facebook gdpr Odraz 4/2018 Zprávy
Martin Matas, 14.1.2017
(Reakce na článek pana Ing. et Ing. Tomáše Šalamona, MBA, Ph.D., v Odrazu 12/2016 "S letadly nad hlavou... a prachama pro kámoše") Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál demokracie Odraz 1/2017 Tomáš Šalamon Názory
Martin Matas, 11.11.2016
Podzimní část atletické sezóny 2016 byla vpravdě nabitá. Závody mladšího žactva, finále přípravky, víceboj žactva a Svatováclavský přespoláček - to vše s velmi slušnými výkony. Začnu popořadě - poslední závod mladšího žactva v Berouně byl skvělou vizitkou našich závodníků. Konečně jsme mohli po sérii zranění ukázat všechny naše "hvězdy". V mladších žácích jsou to Dvorčuk (150 m a 300 m), Hanousek (60 m překážek) a Antoš (výška), v mladších žákyních Eliška Černá (vrh koulí) a Eliška Matasová (1500 m). Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál atletika Odraz 11/2016 Sport
Martin Matas, 10.9.2016
Dovolte mi nejprve parafrázi na definici skryté vady v občanském zákoníku -Skrytou vadou v komunální politice je možné označit takový stav, který při volbách není vizuálně zřejmý, avšak projeví se později. O jaké vadě je řeč? Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál čssd dolínek doprava Odraz 9/2016 Názory
Martin Matas, 18.6.2016
Přípravka a mladší žactvo atletického oddílu TJ Sokol Roztoky zahájily sezonu 2016 závody ve Staré Boleslavi a v Berouně. Oddíl přípravkyv Berouně Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál atletika Odraz 6/2016 Sport
Martin Matas, 11.3.2016
Společnost Talora (zastoupena panem Ing. Bláhou) se v plánovací smlouvě městu Roztoky zavázala, že v rámci výstavby na území Panenská II vybuduje mateřskou školu, jejíž provoz bude specifikován další smlouvou. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál mateřská škola Odraz 3/2016 panenská II plánovací smlouva Talora Názory
Martin Matas, 11.3.2016
Do roku 2016 vstoupil oddíl atletiky halovými závody staršího žactva a juniorů a přeborem Středočeského kraje mladšího žactva v hale. Výkony atletů jsou obvykle prvním signálem pro trenéry, jak poctivě se se svými svěřenci v rámci zimní přípravy připravovali. Halová příprava atletů je zejména zaměřená na rychlostně vytrvalostní trénink a posilování. Pilování jednotlivých atletických disciplín přichází až v jarních a letních měsících tréninkem na dráze a tartanu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál atletika Odraz 3/2016 sokol Sport
Martin Matas, 15.5.2015
Každé ráno stejný obrázek, po osmé hodině plné parkoviště u nádraží v Roztokách a auta a jejich řidiči, kteří se rozhodli využít k cestě do práce ekologický způsob dopravy, hledají poslední volné škvírky na zaparkování. V minulém čísle Odrazu mi bylo vysvětleno, proč nejde nastupovat (třeba pouze v ranní špičce) do autobusů na Prahu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál nádraží Odraz 5/2015 parkoviště Názory