Martin Matas

Všechny příspěvky autora...

Martin Matas, 14.1.2017
(Reakce na článek pana Ing. et Ing. Tomáše Šalamona, MBA, Ph.D., v Odrazu 12/2016 "S letadly nad hlavou... a prachama pro kámoše") Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál demokracie Odraz 1/2017 Tomáš Šalamon Názory
Martin Matas, 11.11.2016
Podzimní část atletické sezóny 2016 byla vpravdě nabitá. Závody mladšího žactva, finále přípravky, víceboj žactva a Svatováclavský přespoláček - to vše s velmi slušnými výkony. Začnu popořadě - poslední závod mladšího žactva v Berouně byl skvělou vizitkou našich závodníků. Konečně jsme mohli po sérii zranění ukázat všechny naše "hvězdy". V mladších žácích jsou to Dvorčuk (150 m a 300 m), Hanousek (60 m překážek) a Antoš (výška), v mladších žákyních Eliška Černá (vrh koulí) a Eliška Matasová (1500 m). Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál atletika Odraz 11/2016 Sport
Martin Matas, 10.9.2016
Dovolte mi nejprve parafrázi na definici skryté vady v občanském zákoníku -Skrytou vadou v komunální politice je možné označit takový stav, který při volbách není vizuálně zřejmý, avšak projeví se později. O jaké vadě je řeč? Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál čssd dolínek doprava Odraz 9/2016 Názory
Martin Matas, 18.6.2016
Přípravka a mladší žactvo atletického oddílu TJ Sokol Roztoky zahájily sezonu 2016 závody ve Staré Boleslavi a v Berouně. Oddíl přípravkyv Berouně Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál atletika Odraz 6/2016 Sport
Martin Matas, 11.3.2016
Společnost Talora (zastoupena panem Ing. Bláhou) se v plánovací smlouvě městu Roztoky zavázala, že v rámci výstavby na území Panenská II vybuduje mateřskou školu, jejíž provoz bude specifikován další smlouvou. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál mateřská škola Odraz 3/2016 panenská II plánovací smlouva Talora Názory
Martin Matas, 11.3.2016
Do roku 2016 vstoupil oddíl atletiky halovými závody staršího žactva a juniorů a přeborem Středočeského kraje mladšího žactva v hale. Výkony atletů jsou obvykle prvním signálem pro trenéry, jak poctivě se se svými svěřenci v rámci zimní přípravy připravovali. Halová příprava atletů je zejména zaměřená na rychlostně vytrvalostní trénink a posilování. Pilování jednotlivých atletických disciplín přichází až v jarních a letních měsících tréninkem na dráze a tartanu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál atletika Odraz 3/2016 sokol Sport
Martin Matas, 15.5.2015
Každé ráno stejný obrázek, po osmé hodině plné parkoviště u nádraží v Roztokách a auta a jejich řidiči, kteří se rozhodli využít k cestě do práce ekologický způsob dopravy, hledají poslední volné škvírky na zaparkování. V minulém čísle Odrazu mi bylo vysvětleno, proč nejde nastupovat (třeba pouze v ranní špičce) do autobusů na Prahu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál nádraží Odraz 5/2015 parkoviště Názory
Martin Matas, 15.5.2015
Atletika je královna sportu, o vítězi rozhoduje aktuální forma a kvalita přípravy v tréninku, talent borců, vytrvalost, vůle a bojovnost. Dne 22. 4. 2015 uspořádal oddíl atletiky TJ Sokol Roztoky Svatojiřský přespoláček za celkové účasti přes 40 atletů. V kategorii „Open“ přijalo výzvu i několik statečných rodičů. Za krásného počasí a na zajímavé trati šlo nejen o rychlý běh, ale také rozvržení sil a taktiku v závodu. Závěrečná rovinka do mírného kopce pak následně prověřila bojovnost závodníků a rychlostně-silové schopnosti. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál atletika Odraz 5/2015 přespolní běh Sport
Martin Matas, 10.4.2015
Volejbalová sezona je za námi. Velký dík patří našim fanouškům za kontinuální podporu, sponzorům, městu Roztoky, ZŠ Roztoky a skvělému správci tělocvičny. To vše, spolu s posilami pro tuto sezonu, umožnilo bojovat o nejvyšší příčky. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 4/2015 Sport volejbal
Martin Matas, 13.3.2015
Nedávno jsem cestou z Prahy do Roztok potkal svého dobrého kamaráda. Neviděl jsem ho léta, a tak společná cesta vlakem nabízela příležitost probrat staré dobré časy. Kamarád jel z Prahy-Holešovic vlakem „Libeňákem“ do Roztok. Měl koupenou SMS jízdenku z pražské MHD a nebyl si jistý, zda tato platí i ve vlaku PID, či jakou jízdenku si má případně dokoupit. Paní u pokladny ochotně potvrdila, že SMS platí a stačí jen dokoupit jízdenku Sedlec-Roztoky. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál chování jízdenka Odraz 3/2015 ropid sms Názory