Čertíci

V sobotu odpoledne se tělocvična opět zaplnila malými i většími čertíky s jejich rodiči a prarodiči. Bylo připraveno 12 čertích stanovišť. Nejtěžším úkolem bylo přišít záplatu na pytel a jízda na pekelném stroji. Domů si děti nesly dva čertíky. Jednoho sladkého a toho druhého si vyrobily z ruličky od toaletního papíru. Po splnění úkolů na děti čekaly dvě čertice, se kterými si zatancovaly. A Liduščino divadlo mohlo začít hrát Zimní pohádku! Letos bylo divadélko v přísálí a občerstvení bylo na pódiu. V "bufetu" to vonělo čerstvými lívanečky, perníčky, lineckými koláčky, svařákem, medovinou, kávou a ovocným čajem. Fotografie z akce najdete na http://tj-sokol-roztoky.rajce.idnes.cz/USPAVANI_CERTIKU_2014

Uspávání čertíků 2014

Ráda bych poděkovala za předprodej lístků OLZE Bábové (OBUV, Tyršovo náměstí), za pomoc s průběhem a úklidem akce RADCE Kubánkové (a také za čertí tancování), LÍDĚ Brajerové, MARTĚ Čížkové, LÍBĚ Adamczykové, MÍŠE Čepelové a JIRKOVI Klimasovi, mým dětem VALČE a DANOVI a za fotodokumentaci RENÁTĚ Kolářové.

U nejtěžších stanovišť pomáhaly dětem s plněním úkolů čertí pomocníci: MARKÉTKA Kubánková, VERČA Kubánková, LUCKA Čepelová, HANKA Klimasová, ELIŠKA Adamczyková, EMA Adamczyková, ONDRA Čepela a MAREK Klimas, kterým také moc děkuji.

 
Akce TJ SOKOL byla podpořena MĚSTEM ROZTOKY a Studiem NEPOSEDNÁ PASTELKA.
 
Martina Sasková
cvičitelka všestrannosti TJ SOKOL

Uspávání čertíků 2014

Uspávání čertíků 2014

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.