Uspávání čertíků v sokolovně

V sobotu 14. prosince odpoledne se roztocká tělocvična zaplnila malými čertíky a jejich rodiči. Po celém sále bylo připraveno 13 čertích úkolů. I letos si děti vyrobily malého čertíka, kterého si domů odnesly ve vlastnoručně pomalovaném košíčku. Po splnění úkolů na děti čekaly dvě čertice, se kterými bylo krátké čertí tancování. A Liduščino divadlo mohlo začít hrát! Díky manželům Kratinovým (fa LED ROZTOKY- výroba a prodej ledu) děti dostaly jahodovou a pomerančovou ledovou tříšť. Po divadélku jsme si ještě společně všichni zatancovali na další veselé písničky a už byl konec... Po celou dobu bylo v přísálí přichystané malé občerstvení - lívance, perníčky, linecké koláčky, studené a teplé nápoje.

Ráda bych poděkovala za prodej lístků OLZE Bábové (OBUV, Tyršovo náměstí), za pomoc s přípravou tělocvičny RADCE Kubánkové a BÁŘE Drchotové, za pomoc s průběhem a úklidem akce RADCE Kubánkové, ŠTĚPÁNCE Bayerové, LÍDĚ Brajerové, VALČE a DANOVI a za pomoc s úklidem stolů a židlí BOBANU Ščučkovi.

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii na stránkách TJ SOKOL www.sokroz.cz. Akce TJ SOKOL byla podpořena MĚSTEM ROZTOKY a Studiem NEPOSEDNÁ PASTELKA.

Martina Sasková
cvičitelka rodičů s dětmi a předškoláků.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.