V Lexiku již myslíme na léto

Jaro je v plném rozpuku, první políbení pod třešní je za námi a léto se blíží. Jako každý rok, tak i letos jsme pro vás nachystali letní angličtinu před dovolenou. Druhý týden v červenci si můžete osvěžit svoji konverzaci na intenzivním kurzu Angličtiny na dovolenou. Vše, co využijete na cestách, proberete během jednoho týdne a můžete vyrazit bez obav, že si nevyřídíte vše potřebné v hotelu, na letišti nebo na nákupech. Začínáme 7. července každý den od rána do oběda.

Kterak prolomit neúspěch

Dnešní doba není lehká a ekonomická krize se dotýká každého z nás. Jestli se vám nedaří v podnikání podle vašich představ, možná potřebujete jen zjistit, jak na to. Jak oslovit zákazníky, aby o vašich službách či produktech věděli? Orientace v analýzách a průzkumech trhu vám může pomoci ke spokojenosti vaší i vašich klientů. Nebojte se uplatnit výsledky v praxi a dostaňte informace o vašem produktu ke správné cílové skupině. Jak na to, se můžete dozvědět na seminářích o marketingu v praxi, které se budou konat ve dvou termínech v červnu 2014. Na celodenním semináři bude více času i na praktický nácvik, bude prostor i na konkrétní dotazy přímo k vašemu podnikání, zkusíte si vypracovat plán, vybrat správné zacílení vaší snahy. Přednášející je dlouholetá ředitelka marketingu společnosti Hornbach RNDr. Helena Ševčíková. Na semináři Marketing v praxi (nejen pro OSVČ) se naučíte využívat nástroje marketingu, cílit, realizovat a vyhodnocovat kampaně. Zorientujte se v analýzách a průzkumech trhu, a to 12. června od 18.00 do 21.00. Marketing v praxi (nejen pro manažery a vedoucí pracovníky) vám pomůže poznat svého zákazníka, plánovat a efektivně využívat rozpočet. Krizový marketing má také svoje specifické nástroje, stejně tak jako komunikace a práce s médii. To vše zazní 17. června od 9:00 do 16:00.

Knižní veletrh

Knihy přinášejí relaxaci, informace a zábavu. Pestrá nabídka anglických knih USBORNE vás o tom může přesvědčit. Pokud si chcete polistovat v pěkných knihách či si doplnit vaši knihovničku o zajímavé tituly, máte příležitost v sobotu 24. května od 15:00 do 18:00 v Lexiku. Knížky jsou určeny pro nejmenší čtenáře až po jejich rodiče i učitele angličtiny. Najdete tady knížky o princeznách, se zvířátky, pirátské, dinosau-ří, slovníky, knihy o vědě a výzkumu, o vesmíru, o výtvarné tvorbě. a ani nebudete vědět, že se učíte anglicky.

Jak se naučit pěkně psát

Ještě nyní v květnu, konkrétně od 21. 5., otevíráme pro letošní prvňáčky, kteří se perou se psaním písmenek, speciální program Grafomotorika pro prvňáčky. Kurz trvá do konce června a je určen pro děti, které mají problémy se správným úchopem, nerady kreslí a malují, jsou méně obratné při sebeobsluze či manipulaci s drobnými předměty. Pod vedením speciální pedagožky budeme cíleně pracovat na odstranění jejich zafixovaných potíží. Program je individuální a respektuje různou úroveň vývoje každého dítěte a jeho zkušenosti s grafickým projevem. Součástí práce ve skupince maximálně pěti dětí bude nácvik správného sedu, uvolňování ruky pro správné držení psacího náčiní, posilování plynulosti pohybů ruky atd. Zároveň proběhne instruktáž i pro rodiče, jak nejlépe dítěti pomoci v domácí přípravě.

Doplněné příměstské tábory

Škola sice ještě ani neskončila, ale znáte to, po prázdninách si děti do školních lavic moc zasednout nechtějí. Ke zklidnění a navození školního rytmu jim napomůže Rozjezd před školou s češtinou a matematikou od 18. srpna a zaregistrovat svoje potomky můžete již nyní. Rozjezd před školou - čeština a angličtina začíná o týden později, tedy od 25. srpna. Můžete přihlásit i děti hyperaktivní, s poruchami učení nebo pozornosti, výuku povede speciální pedagožka, která ví, jak děti správně motivovat a zabavit hrou spojenou s výukou, která nebolí ani o prázdninách. Tábor pro malé novináře a SOS tábor s angličtinou budou tradičně poslední týden v srpnu.

Na všechny aktivity se registrujte na info@lexik.cz nebo telefonicky na 739 035 000.

Za kolektiv Lexiku se na vás a vaše děti těší

Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.