V našem městě je 7 volebních okrsků

■    Ve volebním okrsku č. 1 (zámek) je volební místnost: Zámek čp. 1, Roztoky pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:

Bělina, Čakov, Kostelní, Kroupka, Na Háji, Nádražní, Riegrova, Rýznerova, Svojsíkovy sady, Tiché údolí, Únětická, Vltavská, Za Potokem.

■    Ve volebním okrsku č. 2 (knihovna) je volební místnost: Jungmannova 966, Roztoky pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:

Dobrovského, Haškova, Jana Palacha, Jungmannova, Na Vyhlídce, Nad Čakovem, nám. 5. května, nám. Jana Procházky, Olbrachtova, Palackého, Plavidlo, Puchmajerova, Spěšného, Šafaříkova, Šaldova, Školní náměstí, Třebízského, U Jezu, Vošahlíkova, Žirovnického.

■    Ve volebním okrsku č. 3 (ZŠ Roztoky) je volební místnost: Školní náměstí 470, Roztoky pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:

B. M. Eliášové, Bernáškova, Bráfova, Braunerova, Čapkova, Čáslavského, Dobrovolného, Felklova, Mjr. Kašlíka, MUDr. Tichého, Nad Vltavou, Najdrova, Obránců míru, Plk. Poláčka, Poděbradova, Seržanta Hniličky, V Solníkách, 17. listopadu.

■    Ve volebním okrsku č. 4 (MÚ Roztoky) je volební místnost: náměstí 5. května 2, Roztoky pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:

Hálkova, Havlíčkova, Hlouchova, Husovo nám., Chelčického, Jeronýmova, Masarykova, Nerudova, Sedláčkova, Vidimova, Žižkova.

■    Ve volebním okrsku č. 5 (sokolovna) je volební místnost: Tyršovo náměstí 480, Roztoky pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:

Bezručova, Čechova, Horova, Krátká, Legií, Libušina, Lidická, Máchova, Na Sekeře, Nad Vinicemi, Plzeňská, Řachova, Svobody, Třešňovka, Tyršovo nám., Václavská, Vančurova, Vraštilova, Vrchlického, Zeyerova.

   Ve volebním okrsku č. 6 (ZŠ Žalov) je volební místnost: Zaorálkova 1300, Roztoky

pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:

Bronzová, Burgerova, Jantarová, Jiráskova, Ke Kocandě, Levohradecká, Levohradecké nám., Na Dubečnici, Na Pískách, Na Pomezí, Opletalova, Pod Vodojemem, Potoky, Přílepská, Smetanova, Šebkova, U Školky, V Úvoze, Zahradní, Zaorálkova, Zvoncová, Železná.

   Ve volebním okrsku č. 7 (MŠ Přemyslovská) je volební místnost: Přemyslovská 1193, Roztoky pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:

Alšova, Borkovského, Bořivojova, Husova, Chalúpeckého, K Nádraží, Komenského, Krásného, Krolmusova, Kuželova, Lederova, Mühlbergerova, Na Panenské, Na Valech, Pilařova, Pod Koláčovem, Pod Řivnáčem, Přemyslovská, Příčná, Řadová, Souběžná, Sportovní, Stříbrník, Sv. Ludmily, U Háje, U Hřiště, U Zastávky, Václava Havla, Veselého, V Chatách, Vlháčkova, Wolkerova, Za Cihelnou.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.