Vánoce 2015 aneb Lexik pod stromeček

Čtvrteční přípravka na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia je nejen v plném proudu, ale i plná do posledního místečka. Proto jsme pro velký zájem, kromě sobotních dopolední jedenkrát za 14 dní od ledna 2016, vyhlásili ještě další termín, a to na pátky od 15.30 do 17.00. Noví zájemci mohou nastoupit ihned. Sobotní dopoledne jsou i pro adepty na 4letá gymnázia.

Dejte si nás pod stromeček

Nemáte ještě dáreček pro vaše blízké? Tak jako každý rok nabízíme možnost dárkových poukázek pod stromeček, které vyrobíme na míru podle přání (jazykové kurzy, individuální jazykové i počítačové kurzy, grafomotorika, poradna, rekvalifikační kurz na profesní chůvu atd.). S výběrem vám rádi pomůžeme a poradíme podle potřeb obdarovávaných.

Pokud plánujete dovolenou na příští rok již nyní, mohl by být pěkným dárkem i poukaz na intenzivní kurz angličtiny spojený s letním pobytem v Harrachově a hlídáním dětí. Kurz s polopenzí je pro dospělé, děti do 12 let jsou zdarma, volný vstup do bazénu, na stolní tenis a služby wellness se slevou 15 procent. Zatímco se dopoledne budete věnovat výuce angličtiny pro mírně pokročilé, o vaše děti od dvou let bude postaráno. Spojte příjemné s užitečným a vyrazte s námi 2. týden v srpnu 2016 na hory.

Také příspěvek ve formě dárkového poukazu na oblíbené příměstské tábory může potěšit rodiče i děti. Zkrátka vybírat je z čeho a neváhejte se na nás obrátit. Poukázky mohou být i bez udání vybrané aktivity na obnos, který si určíte.

Výuka jazyků přes internet

Máte doma počítač a nemůžete chodit na kurz, protože nemáte hlídání pro děti, nechce se vám z tepla domova, nebo jste zdravotně omezeni? Nově nabízíme možnost individuální výuky angličtiny, ruštiny, němčiny a češtiny pro cizince prostřednictvím skype. Možná máte v zahraničí příbuzné, kteří si chtějí oprášit či udržovat češtinu. Můžete jim „poslat" dáreček v podobě studia.

Pedagogicko-psychologická poradna

Tým naší poradny se úspěšně rozrůstá o další erudované spolupracovníky. Logopedii budeme muset přidat další prostor, a tím bude páteční dopoledne.

Dne 7. ledna 2016 začíná nový kurz Grafomotoriky, kde pod vedením speciální pedagožky a za přítomnosti rodičů děti rozvíjejí svoje schopnosti. Počet míst je omezen, a proto neváhejte se zasláním přihlášky.

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 034 000, 739 035 000.

Za celý kolektiv Lexiku vám přeji klidné a příjemné Vánoce a šťastný nový rok 2016. 

Mgr. Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.