Vážená maminko, vážený tatínku...

Vážená maminko, vážený tatínku, v současné době řeší spousta obcí i měst ve vašem okolí problémy s umístěním dětí do předškolních zařízení.

Na úrovni vlády, resp. Ministerstva práce a sociálních věcí byl připraven zákon, který je nyní ve schvalovacím řízení a zavádí pojem „Dětská skupina“. Jedná se o volnější formu zařízení předškolní výchovy. O dětské skupině a pilotním projektu se můžete dočíst na stránkách MPSV.

Libčická plovárna, občanské sdružení, by rádo využilo možnosti, která se naskýtá v Libčicích nad Vltavou.

V krásném areálu libčického koupaliště se připravuje provoz Dětské skupiny POHODA, kterou budeme od 1. ledna 2013 provozovat.

Více informací naleznete na www.koupalistelibcice.cz.

Dětská skupina Pohoda nabízí kapacitu pro 16 až 24 dětí. Režim hlídání je celodenní (přednostní), dopolední nebo odpolední. Služby skupiny jsou hrazeny z příspěvků rodičů umístěných dětí. Dětská skupina Pohoda navazuje na sportovní, kulturní, umělecké a společenské aktivity, které realizuje provozovatel v areálu Libčické plovárny. Namátkou můžeme zmínit příměstské tábory, tenisový a volejbalový kroužek, výtvarnou dílnu apod. Areál dále nabízí multifunkční hřiště, travnaté hřiště na malou kopanou, pískové beachvolejbalové hřiště a prostorný přírodní park.

Vnitřní prostory navazují na společenský sál a skládají se z klubovny, minitělocvičny, šatny a sociálního zařízení.

Stravování zajišťuje vlastní kuchyně. O děti se bude starat zkušený a milý personál, který již nyní v rámci Libčické plovárny zajišťuje volnočasové aktivity pro rodiny s dětmi.

Samotné město Libčice je velmi dobře dostupné z vaší obce a lze využít vlakovou dopravu do Kralup nad Vltavou a Prahy.

Přijďte se podívat na připravovaný projekt dětské skupiny Pohoda na Libčické plovárně v Libčicích nad Vltavou, a pokud Vás nabídka Dětské skupiny Pohoda zaujala, sdělte nám svůj zájem.

S pozdravem Karolína Belyušová
Manažerka pro propagaci a řízení aktivit karolina.belyusova@accon.cz tel: 731 461 898

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Podzim v MC Rožálek | Eva Tluková
Školní okénko | Věra Zelenková
Naše školka | MŠ Přemyslovská

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.