Vážení fanoušci

právě nám začala fotbalová sezona 2015/2016. Je pro nás zvláštní tím, že naše „A“ mužstvo hraje v Okresním přeboru. O to jsme usilovali dlouhou dobu a konečně se to podařilo. Doufáme, že se v této soutěži neztratíme a že budeme dále propagovat dobré jméno fotbalu v Roztokách i po dalších místech okresu Praha-západ.

Již jsme odehráli první soutěžní utkání, ve kterém jsme zvítězili na hřišti Úhonic 3:0. Nutno říct, že po velmi dobrém výkonu. Odehráli jsme již i první pohárové utkání, ve kterém jsme zvítězili na hřišti Statenic 8:2. Statenice jsou postupující ze čtvrté do třetí třídy Prahy-západ, tedy do soutěže, kterou jsme hráli ještě loni i my.

Tyto výsledky, ale i vyšší soutěž jsou dostatečnou pozvánkou pro vás, abyste chodili na zápasy všech našich mužstev v co největším počtu.

Naše béčko v prvním zápase hrálo s Dobříčí B nerozhodně 1:1 a dorost prohrál v Hostouni 2:3. Obě mužstva ovšem podala také velice dobré výkony. 

Naši nejmladší začínají až první týden v září.

Všechny rozpisy zápasů budou pravidelně na plakátovacích plochách v Roztokách. Kompletní přehled zápasů je na www.skroztoky.cz.

Přijďte nás podpořit, rádi vás uvítáme. 

Tomáš Novotný

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.