Víte, jak se prosadit?

Letos otevíráme další ročník kurzů mediální výuky - Mediální obraz organizace. Zkušená lektorka vás naučí, kterak pracovat s médii, jak v nich prosadit a zviditelnit vaši firmu, organizaci, knihovnu či školu. Začínáme 21. března sobotním prezenčním dnem, kde se naučíte, jak mluvit na mikrofon, jak odpovídat na kameru, čeho se vyvarovat při komunikaci s médii, jak reagovat na zvídavé otázky novinářů například v krizových situacích atd. Poté bude následovat šestitýdenní distanční e-learningové studium a na závěr studia se opět osobně setkáte s lektorkou na prezenčním dni 16. května 2015, kde bude probíhat praktický nácvik.

Jak získat práci

Čtyřtýdenní kurz je určen pro všechny, kdo hledají zaměstnání a chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu práce. Od 18. března 2015 do 8. dubna 2015 od 18 hodin chystáme kurz pro všechny, kdo se ucházejí o nové zaměstnání nebo se na něj chystají po rodičovské dovolené.

Kurz je unikátní tím, že je veden zkušenou personalistkou z praxe, která pracovala jak v interním personálním oddělení, tak v personální agentuře. Každá lekce je tedy porovnávána ze dvou hledisek - uchazeče o zaměstnání a toho, kdo jej vybírá. Díky bohatým zkušenostem lektorky je vám vše předáno přímo z praxe, dozvíte se tak, co se opravdu děje v hlavách personalistů - co sledují a kam míří. Naučíte se napsat životopis, motivační dopis, dozvíte se novinky a trendy na trhu práce, jak se přichystat na pohovor atd.

Beseda: Tajemství imunitního systému aneb co nám škodí a co prospívá

Chcete vědět, co je pro vaše zdraví prospěšné, a naopak, co mu škodí? V úterý 24. 3. 2015 od 18 hodin se v Lexiku dozvíte, co je to imunita, jak odolávat konkrétním nemocem, jaký vliv má strava na náš imunitní systém a jak posílit imunitní systém u dětí. Beseda je zdarma.

Více na našem www.lexik.cz

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 035 000.


Mgr. Lenka Červenková
ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Lexik pro děti | Lenka Červenková
Dárek pod stromeček | Lenka Červenková
Lexik o prázdninách | Lenka Červenková

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.