Vzdělání je nejlepší investicí do budoucna

První školní měsíc je v plném proudu a i provoz Lexiku opět po prázdninách ožil. Máme jak pokračující jazykové kurzy z let předešlých s utuženým jádrem studentů, tak i mnoho nových kurzů a studentů. Individuální výuka jazyků již začala. Přípravný kurz pro profesní chůvy probíhal po celé prázdniny, ale nyní začíná i nově...

Nikdy není pozdě

Přestože zápis již proběhl, skupinové kurzy začínají v týdnu od 12. září, stále se k nim můžete připojit, nebo vám "ušijeme" kurz tzv. na míru jen pro vás a vaše přátele.

Z kurzů máme v nabídce:

■    Pro předškoláky:

Malý objevitel a tvořivá angličtinka (pondělí a středa odpoledne, pátek dopoledne) a grafomotorika vám pomohou rozvíjet dovednosti i vědomosti vašeho dítěte.

Cíleně k podpoře správné přípravy předškoláka slouží naše desetitýdenní kurzy grafomotoriky za přítomnosti rodičů. Začínáme od října, přihlášky přijímáme již nyní, protože kurzy jsou limitovány malým počtem dětí.

Také pokud máte trápení s výslovností vašich dětí, nezoufejte, naše nová paní logopedka si s tím jistě poradí.

■    Pro malé i větší školáky:

Angličtina pro 1. a 2. třídu, pokročilejší angličtina pro první stupeň, kurz angličtiny pro pokročilé žáky druhého stupně, němčina, ruština nebo francouzština pro dětské začátečníky a mnoho dalších.

Opět pro velký úspěch z let minulých chystáme přípravu na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia. V kurzu je maximálně deset dětí jako dříve! Proto přihlášky přijímáme již nyní, neboť je kurz limitován počtem účastníků.

■ Pro dospělé:

Dospělým nabízíme kurzy angličtiny od začátečníků až po pokročilé (+ přípravu na FCE), ruštinu a španělštinu s rodilou mluvčí. Francouzština pro středně pokročilé a pokročilé má také ještě nějaká místa volná... Cizince naučíme česky! Komunikačním jazykem může být angličtina, němčina, ruština.

Rekvalifikace nejen pro nezaměstnané

Pro velký zájem v září otevíráme další dva běhy e-learningových kurzů Chůva pro

děti do zahájení povinné školní docházky.

Nově máme dva typy kurzů - intenzivnější, v délce deseti týdnů a se zkouškou ještě letos, a klasický, po dobu dvaceti týdnů se zkouškou v příštím roce.

Na tyto cenově bezkonkurenční kurzy se slevou 30 % přijímáme přihlášky z celé republiky. Studium je přípravou na rekvalifikační zkoušku dle Národní soustavy kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Přípravné vzdělávací programy ke zkoušce probíhají formou dálkového studia (týdenní e-learningové lekce a testy) a dvou sobotních prezenčních dnů. Můžete tedy studovat z pohodlí vašeho domova či odevšad, kde je internetové připojení. Výhodou je, že s lektory z prezenčních dnů se můžete následně potkat přímo u zkoušky.

Více na www.lexik.cz, jsme i na facebooku. V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na naše telefonní linky: 739 034 000 a 739 035 000. Těšíme se na vás i vaše děti!

Za kolektiv Lexiku

Mgr. Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Dárek pod stromeček | Lenka Červenková
Školní okénko | Věra Zelenková
Letní tábor rodičů s dětmi | Martina Sasková

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.