Z deníku Městské policie Roztoky

V této rubrice bychom rádi občany Roztok informovali o činnosti Městské policie Roztoky za období od 1. 11. 2014 do 27. 11. 2014.

•    Dne 1. 11. oznámen volně pobíhající pes na Tyršově náměstí, zjištěn majitel tohoto psa, pes mu vydán v pořádku, věc vyřešena v blokovém řízení.

•    Dne 1. 11. ve schránce důvěry MP Roztoky nalezen svazek tří klíčů FAB a 1 ks klíče od vozidla Škoda Octavia, klíče uloženy na MP.

•    Dne 4. 11. oznámeno poškození dvou pneumatik u vozidla tov. zn. Škoda Superb, zaparkovaného na Procházkově náměstí -předáno PČR Libčice.

•    Dne 5. 11. oznámen agresivní cestující bez platné jízdenky ve vlakové soupravě ČD z Kralup do Prahy - zjištěna totožnost podezřelé osoby, totožnost předána vlakvedoucímu, který provede oznámení Drážnímu úřadu ČD porušení přepravního řádu

•    Dne 6. 11. v nočních hodinách na MP oznámeno napadení na křižovatce ulic Legií a Vraštilova, přivolána rychlá lékařská pomoc, zraněný převezen k ošetření, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku proti občanskému soužití.

•    Dne 7. 11. oznámeno napadení mezi příbuznými v domě v ulici 17. listopadu -na místě již klid, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku proti občanskému soužití, věc si na místě převzala PČR.

•    Dne 8. 11. oznámeno poškození oplocení pozemku zahradního domku v zahrádkářské kolonii U jezu, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku proti majetku.

•    Dne 10. 11. oznámen nález průkazky PID - uloženo na MP, zjištěna majitelka, majitelce nalezená průkazka předána, majitel by chtěl touto cestou poctivému nálezci poděkovat.

   Dne 12. 11. v brzkých ranních hodinách oznámena ležící osoba v ulici Kroupka v místě před restaurací Tropic - zjištěno, že osoba je v silně podnapilém stavu, nezraněna, údajně měla být napadena v herně v ulici Nádražní, věc si na místě převzala hlídka PČR Libčice.

•    Dne 12. 11. v rámci hlídkové činnosti zjištěn na Tyršově náměstí volně pobíhající pes, proveden odchyt tohoto psa, následující den zjištěn majitel tohoto psa, majiteli pes předán v pořádku, věc přestupku vyřešena v blokovém řízení.

•    Dne 12. 11. oznámena krádež zboží v prodejně Albert na Tyršově náměstí - na místě zjištěno, že podezřelá osoba pronesla pokladnou bez zaplacení láhev drahého šampaňského, u východu z prodejny byla zadržena pracovníky prodejny Albert, ke krádeži se doznala, odcizené zboží vrátila, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku proti majetku; dalším provedeným šetřením zjištěno, že tato osoba je důvodně podezřelá z krádeže zboží v prodejně Rossmann v Lidické ulici, podezřelá osoba předána PČR Libčice.

•    Dne 16. 11. v pozdních nočních hodinách oznámeni dva volně pobíhající psi v ulici Jana Palacha - oba psi odchyceni, následujícího dne zjištěn majitel těchto psů, psi mu vydáni v pořádku, věc přestupku vyřešena v blokovém řízení.

•    Dne 19. 11. oznámeno odcizení zboží v prodejně Albert - na místě zjištěno, že podezřelá osoba si v prostoru prodejny dala zboží do batohu a prošla pokladnami, aniž by toto zboží zaplatila, u východu z prodejny byla zadržena ostrahou prodejny, ke krádeži se doznala, odcizené zboží vrátila, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku.

•    Dne 20. 11. oznámeno napadení na pozemku domu v ulici Přemyslovská, ke kterému došlo den předtím ve večerních hodinách - zadokumentováno, šetřeno jako podezření z přestupku proti občanskému soužití.

•    Dne 22. 11. oznámeno, že na Tyršově náměstí u zábradlí vedle autobusové zastávky (směr Žalov) je opřené opuštěné kolo - toto zajištěno a uloženo na MP, v následujících dnech zjištěn majitel tohoto nalezeného kola, který by chtěl touto cestou poctivému nálezci poděkovat.

   Dne 24. 11. oznámen požár v prostoru bývalé spalovny v areálu firmy VÚAB Pharma - na místě hasiči, požár uhašen, na místo vyšetřovatel od hasičů a PČR.

•    Dne 25. 11. ve schránce důvěry MP Roztoky nalezeny doklady, vyrozuměn majitel těchto dokladů, po vyrozumění zjistil, že dosud nezjištěný pachatel se mu vloupal do jeho zaparkovaného vozidla a odcizil věci, mezi nimiž byly i nalezené doklady, věc oznámena PČR Libčice, která si věc na místě převzala jako podezření z přečinu krádeže vloupáním, nalezené doklady vráceny majiteli.

•    Dne 25. 11. oznámen nález mobilního telefonu BlackBerry na autobusové zastávce PID na Tyršově náměstí (směr Žalov), zjištěn majitel tohoto mobilního telefonu, majiteli mobilní telefon předán, majitel by touto cestou chtěl poctivému nálezci poděkovat.

•    Dne 25. 11. oznámeno napadání mezi cestujícími v autobusu PID v autobusové zastávce Přemyslovská - provedeným šetřením zjištěno, že podezřelá osoba udeřila jiného cestujícího pěstí do obličeje, ke zranění osob nedošlo, na místo se dostavila hlídka PČR Libčice, která si na místě věc převzala i s podezřelou osobou jako podezření z přečinu výtržnictví.

Aktuální zprávy z činnosti MP Roztoky můžete nalézt na webových stránkách MP Roztoky, a to na www.mproztoky.cz.

Vevera Petr
ved. str. MP Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.