Z deníku Městské policie Roztoky

V této rubrice bychom rádi občany Roztok informovali o činnosti Městské policie Roztoky, a to za období od 29. 12. 2015 do 28. 1. 2016:

■ Dne 28. 12. v rámci hlídkové činnosti zjištěno poškození dopravního značení v místě křižovatky ulic Lidická a Opletalova - zadokumentováno, oznámeno TS Roztoky, v následujících dnech zjednána náprava pracovníky TS Roztoky.

■ Dne 31. 12. oznámen volně pobíhající pes na Tyršově náměstí - pes umístěn do záchytného kotce MP, následující den zjištěna majitelka, majitelce vydán pes v pořádku, přestupek vyřešen domluvou.

■ Dne 1. 1. v brzkých ranních hodinách oznámeno napadení družky jejím druhem v bytě domu v ulici Bořivojova - v době příjezdu hlídky na místě již klid, ke zranění osob nedošlo, věc kvalifikována jako podezření z návrhového přestupku proti občanskému soužití, zúčastněné osoby poučeny o dalším postupu, oznámeno komisi pro projednávání přestupků.

■ Dne 1. 1. ve večerních hodinách ve schránce důvěry MP Roztoky nalezen mobilní telefon Sony Xperia, následujícího dne zjištěn majitel, kterému byl nalezený mobilní telefon předán, majitel by touto cestou chtěl poděkovat poctivému nálezci.

■ Dne 2. 1. oznámeno vloupání do prodejny dětského oblečení na Tyršově náměstí - výjezd na místo, na místo hlídka PČR Libčice, která věc realizovala jako podezření z přečinu krádeže vloupáním. 

■ Dne 2. 1. oznámen pokus o vloupání do prodejny zdravé výživy na Tyršově náměstí, věc si na místě převzala PČR Libčice jako podezření z pokusu krádeže vloupáním.

■ Dne 2. 1. oznámeno vloupání do kanceláře firmy Kazimour v Nádražní ulici - výjezd na místo, oznámeno PČR Libčice, která si věc na místě převzala jako podezření z přečinu krádeže vloupáním.

■ Dne 4. 1. oznámen nález peněženky s doklady na Tyršově náměstí - zjištěn majitel, kterému byla nalezená peněženka s doklady předána následující den, majitel by touto cestou chtěl poděkovat poctivému nálezci.

■ Dne 7. 1. oznámen volně pobíhající pes v ulici Přemyslovská - proveden odchyt psa, zjištěna majitelka, pes majitelce předán v pořádku, přestupek vyřešen domluvou.

■ Dne 9. 1. ve schránce důvěry MP nalezen svazek klíčů - svazek uložen na MP, nález zveřejněn na webových stránkách MP Roztoky a města Roztoky.

■ Dne 11. 1. oznámena žádost PČR o součinnost při otevření bytu se zabouchnutými dveřmi v ulici Braunerova - výjezd na místo, na místě již hasiči, jak bylo šetřením zjištěno, oznamovatelka si zabouchla vstupní dveře do bytu, uvnitř měla zavřené dvouleté dítě a doma nikdo nebyl, hasiči provedli otevření bytu, dítě v pořádku.

■ Dne 11. 1. oznámeno fyzické napadení nezletilého chlapce na autobusové zastávce v Praze 6 - Dejvicích ze strany přítele jeho matky, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku proti občanskému soužití, podezření z tohoto přestupku oznámeno příslušné sociálněprávní ochraně dětí.

■ Dne 14. 1. oznámen volně pobíhající pes v ulici Přemyslovská - výjezd na místo, pes umístěn do kotce OŽP v Lidické ulici, zjištěna majitelka, které byl pes předán v pořádku, přestupek vyřešen domluvou.

■ Dne 14. 1. ve večerních hodinách oznámena krádež peněženky z neuzamčené kabiny nákladního vozidla, zaparkovaného u nákladové rampy Tesca v Lidické ulici - věc předána PČR Libčice jako podezření z přečinu krádeže.

■ Dne 17. 1. ve večerních hodinách oznámen zraněný muž u Tesca - výjezd na místo, na místě již sanitní vůz rychlé lékařské pomoci, provedeným šetřením zjištěno, že muž v podnapilém stavu si přivodil zranění sám, zraněný muž odvezen do nemocničního zařízení FN Motol.

■ Dne 18. 1. oznámen nález svazku klíčů na Řivnáči a čipové karty na autobusové zastávce Levý Hradec - nalezené věci uloženy na MP Roztoky, nálezy zveřejněny na webových stránkách MP Roztoky a města Roztoky.

■ Dne 19. 1. ve schránce důvěry MP Roztoky nalezen klíč od vozidla tov. zn. BMW, uložen na MP, zveřejněno na webových stránkách města Roztoky a MP Roztoky.

■ Dne 23. 1. oznámen volně pobíhající pes na Tyršově náměstí - umístěn do kotce MP, na základě zjištěného čipu kontaktován majitel, majiteli předán pes v pořádku, přestupek vyřešen domluvou.

■ Dne 23. 1. v nočních hodinách oznámeno napadení poškozené jejím přítelem v bytě domu v ulici Palackého - výjezd na místo, provedeným šetřením zjištěno, že muž způsobil poškozené zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření, přivolána rychlá lékařská pomoc, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z návrhového přestupku proti občanskému soužití.

■ Dne 24. 1. oznámen nález koženkového pouzdra s doklady mezi Roztoky a Úněticemi při masopustním průvodu dne 23. 1. - uloženo na MP, zveřejněno na webových stránkách města Roztoky a MP Roztoky.

■ Dne 24. 1. oznámen nález dámské peněženky s osobními doklady na Tyršově náměstí - zjištěna majitelka, které byly nalezené věcí předány, majitelka by touto cestou chtěla poděkovat poctivému nálezci.

■ Dne 25. 1. oznámen nález osvědčení o registraci vozidla od vozidla tov. zn. Kia na křižovatce ulic Krátká a Legií, v následujících dnech předáno provozovateli vozidla, provozovatel vozidla by chtěl touto cestou poděkovat poctivému nálezci.

Aktuální zprávy z činnosti MP Roztoky můžete nalézt na webových stránkách MP Roztoky, a to na www.mproztoky.cz.

Pokud byste svým poznatkem mohli pomoci při šetření výše uvedených událostí, obraťte se prosím buď osobní návštěvou, nebo telefonicky na Obvodní oddělení policie ČR Libčice (tel. 974 882 730 nebo 974 882 731), nebo na Městskou policii Roztoky (tel. 602 666 458 nebo 220 910 468, popřípadě e-mail: info@mproztoky.cz.) Děkujeme předem za spolupráci.

Petr Vevera
ved. str. MP Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.