Z deníku Městské policie Roztoky

V této rubrice bychom rádi občany Roztok informovali o činnosti Městské policie Roztoky, a to za období od 29. 9. do 26. 10. 2016:

■    Dne 30. 9. ve schránce důvěry MP Roztoky nalezena Lítačka - zjištěn majitel, nalezená karta mu byla následující den předána, majitel by touto cestou chtěl poděkovat poctivému nálezci.

■    Dne 1. 10. oznámeno vloupání do vozidla tov. zn. Škoda Fabia, zaparkovaného v ulici Riegrova - předáno PČR k jejich realizaci jako podezření z trestného činu.

■    Dne 2. 10. oznámena havárie vozidla tov. zn. Škoda Octavia na křižovatce ulic Lidická, Přemyslovská a U Školky, kdy řidič narazil s vozidlem do betonového citybloku a poté z místa nehody utekl - provedeno místní pátrání s negativním výsledkem, na místo policisté PČR skupiny dopravních nehod, kteří věc převzali k jejich realizaci jako dopravní nehodu.

■    Dne 5. 10. oznámen volně pobíhající pes v ulici V Chatách - výjezd na místo, proveden odchyt, pes umístěn do kotce MP, kvalifikováno a šetřeno jako podezření z přestupku, následujícího dne zjištěn majitel, kterému byl pes v pořádku vydán, přestupek vyřešen v blokovém řízení.

■    Dne 7. 10. v nočních hodinách spolupráce s PČR při pátrání po pohřešovaném nezletilém, který se později sám přihlásil rodičům.

■    Dne 8. 10. oznámen volně pobíhající pes v ulici Havlíčkova - výjezd na místě, proveden odchyt, pes umístěn do záchytného kotce MP, podle čipu zjištěn majitel psa, který si jej převzal v pořádku, přestupek vyřešen v blokovém řízení.

■    Dne 8. 10. oznámeno, že ve vlakové soupravě ČD stojící v železniční stanici Roztoky je pasažér bez platné jízdenky - výjezd na místo, na místě hlídka kontaktována průvodčím vlakové soupravy, zjištěn spící cestující, jenž po probuzení předložil platnou jízdenku, na žádost průvodčího zjištěna totožnost cestujícího a totožnost osoby mající na zjištění totožnosti cestujícího právní zájem.

■    Dne 11. 10. ve schránce důvěry MP Roztoky nalezen svazek klíčů - svazek uložen na MP, zveřejněno na webových stránkách MP Roztoky, města Roztoky a roztoky.com.

■    Dne 12. 10. oznámen nález dámské kabelky s doklady v ulici Masarykova - zjištěna majitelka, které byla nalezená kabelka předána, majitelka by touto cestou chtěla poděkovat poctivému nálezci.

■    Dne 12. 10. oznámen nález OP před prodejnou Albert na Tyršově náměstí - vyrozuměna majitelka dokladu, nalezený OP majitelce předán, majitelka by touto cestou chtěla poděkovat poctivému nálezci.

■    Dne 13. 10. oznámeno vloupání do vozidla tov. zn. VW, zaparkovaného v ulici Masarykova - předáno PČR k jejich realizaci jako podezření z trestného činu.

■    Dne 16. 10. oznámeno poškozené okno u vozidla tov. zn. Fiat, zaparkovaného na pozemku domu v ulici Tiché údolí - výjezd na místo, věc vzhledem k výši způsobené škody předána PČR k jejich realizaci jako podezření z trestného činu poškozování cizí věci.

■    Dne 17. 10. oznámen únik oleje z osobního automobilu tov. zn. Renault v ulici Olbrachtova - výjezd na místo, na místo rovněž hasiči, kteří zasypali místo absorpčním materiálem (sorbentem), provedeným šetřením zjištěno, že k úniku došlo v důsledku technické závady na motoru vozidla.

■    Dne 18. 10. oznámen nález peněženky s doklady na Tyršově náměstí - vyrozuměn majitel, kterému byla nalezená peněženka s doklady i finanční hotovostí předána, majitel by touto cestou chtěl poděkovat poctivému nálezci.

■    Dne 22. 10. oznámena krádež zboží v prodejně Centrum levného nákupu v Masarykově ulici s tím, že byl prodavač fyzicky napaden a zraněn - výjezd na místo, na místě zjištěn zraněný prodavač, věc na místě předána PČR jako podezření z trestného činu, provedeno místní pátrání dle získaného popisu podezřelých osob s negativním výsledkem, zraněnému prodavači přivolána rychlá lékařská pomoc.

Aktuální zprávy z činnosti MP Roztoky můžete nalézt na webových stránkách MP Roztoky, a to na www.mproztoky.cz.

Pokud byste svým poznatkem mohli pomoci při šetření výše uvedených událostí, obraťte se prosím buď osobní návštěvou, nebo telefonicky na Obvodní oddělení policie ČR Libčice (tel. 974 882 730 nebo 974 882 731) nebo na Městskou policii Roztoky (tel. 602 666 458 nebo 220 910 468, popřípadě e-mail: info@mproztoky.cz). Děkujeme předem za spolupráci.

Petr Vevera
ved. str. MP Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.