Z deníku Městské policie Roztoky

V této rubrice bychom rádi občany Roztok informovali o činnosti Městské policie Roztoky, a to za období od 1. 12. do 27. 12. 2016:

■    Dne 1. 12. ve schránce důvěry nalezen mobilní telefon zn. Lenovo A 2010 - uložen na MP, zjištěn majitel, následující den předán majiteli, majitel by touto cestou chtěl poděkovat poctivému nálezci.

■    Dne 1. 12. oznámeno poškození stromů (akátů) v zalesněném prostoru na Holém vrchu (vedle žalovské vodárny) - zadokumentováno, vyrozuměn OŽP OSRM MÚ Roztoky.

■    Dne 3. 12. oznámeni dva volně pobíhající psi v ulici Nad Vinicemi - výjezd na místo, proveden odchyt obou psů, umístěni do záchytného kotce MP, zjištěni majitelé, kterým byli psi v pořádku vydáni, přestupek vyřešen domluvou.


■    Dne 3. 12. oznámen nález peněženky v ulici Masarykova před prodejnou Centrum levného nákupu - nález bude zveřejněn na webových stránkách MP Roztoky, města Roztoky a roztoky.com.

■    Dne 5. 12. ve schránce důvěry MP nalezena Lítačka - zjištěn majitel, majiteli nalezená Lítačka vrácena, majitel by touto cestou chtěl poděkovat poctivému nálezci.

■    Dne 7. 12. ve večerních hodinách oznámeno napadení v prostoru restaurace EMKO v Havlíčkově ulici - výjezd

na místo, na místo též hlídka PČR, která si věc na místě převzala.

■    Dne 8. 12. v rámci hlídkové činnosti nalezen nepořádek na volně přístupném pozemku v ulici Na Pískách - zadokumentováno, kvalifikováno a šetřeno jako podezření z přestupku, zjištěna podezřelá osoba a tato vyzvána k zjednání nápravy.

■    Dne 13. 12. v nočních hodinách oznámeno narušení občanského soužití mezi druhem a družkou v domě v ulici 17. listopadu - výjezd na místo, na místě již klid, věc kvalifikována a šetřena jako návrhový přestupek proti občanskému soužití.

■    Dne 16. 12. oznámen nález mobilního telefonu NOKIA C5 v ulici Obránců míru - nalezený mobilní telefon uložen na MP Roztoky, zveřejněno na webových stránkách města Roztoky, MP Roztoky a roztoky.com.

■    Dne 17. 12. oznámen volně pobíhající pes v ulici Lidická u Tesca - výjezd na místo, proveden odchyt, pes umístěn do kotce OŽP, zjištěn majitel, kterému byl pes v pořádku vydán, přestupek vyřešen domluvou.

■    Dne 22. 12. oznámeno vloupání do domu v ulici Obránců míru a odcizení vozidla Kia Ceed z pozemku tohoto domu -výjezd na místo, na místo hlídka PČR, která si věc převzala k jejich realizaci jako podezření z trestného činu, provedeno místní pátrání po odcizeném vozidle a podezřelé osobě s negativním výsledkem.

■    Dne 22. 12. oznámeno odcizení bundy odložené na chodbě objektu DPS v Jungmannově ulici - výjezd na místo, věc kvalifikována a šetřena jako podezření z přestupku proti majetku.

■    Dne 22. 12. oznámeno narušení občanského soužití mezi sousedy v ulici Na Vyhlídce -výjezd na místo, šetřeno jako podezření z přestupku proti občanskému soužití.

■    Dne 26. 12. oznámeno vloupání do rodinného domu v ulici Nad Vltavou - výjezd na místo, na místo též hlídka PČR Libčice, která si převzala věc na místě k jejich realizaci jako podezření z trestného činu.

■    Dne 26. 12. oznámena dopravní nehoda na křižovatce ulic Třebízského a Puchmajerova, kde došlo ke střetu dvou osobních vozidel - výjezd na místo, zjištěno, že jde o dopravní nehodu bez zranění, pouze škoda na vozidlech, usměrňování dopravy, na místo hlídka PČR Libčice a SDN PČR Praha-venkov, která si věc na místě převzala.

Aktuální zprávy z činnosti MP Roztoky můžete nalézt na webových stránkách MP Roztoky, a to na www.mpro-ztoky.cz.

Pokud byste svým poznatkem mohli pomoci při šetření výše uvedených událostí, obraťte se prosím buď osobní návštěvou, nebo telefonicky na Obvodní oddělení policie ČR Libčice (tel. 974 882 730 nebo 974 882 731), nebo na Městskou policii Roztoky (tel. 602 666 458 nebo 220 910 468, popřípadě e-mail: info@mproztoky.cz.) Děkujeme předem za spolupráci.

Petr Vevera
ved. str. MP Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.