Zahrádkář sobě - pokračování

Zahrádkáři
Zahrádkáři | ilustrační foto | mF

Pan starosta v minulém Odrazu přiložil k mému obvinění z neoprávněného obsazení městského pozemku své vyjádření a pdf. dokument, který nazývá smlouvou, na základě které nemusel žádat radu města o pronájem městského pozemku a mohl jej využívat několik let zdarma.

 

Jak jsem psal, o informace jsem si oficiálně žádal tajemníka úřadu, pana Drdu, od kterého jsem dostal dne 27. dubna 2016 následující odpověď:

Odpověď města

Každopádně jeden nepodepsaný obrázek, který pan starosta zveřejnil, není podle mého názoru smlouvou. Proto vyzývám pana starostu, aby k tomuto mému článku přiložil smlouvu celou a hlavně podepsanou. Jestli tak učiní, tak se mu rád omluvím, když ne, měl by se omluvit on veřejnosti za klamavé informace a zaplatit dlužný nájem.

Připomínám ale hlavně podstatu celého sporu – a to je místo pro městkou školku. Z mého pohledu by se Rada města měla tímto zabývat, už jen kvůli tomu, že všechny ostatní pokusy o výstavbu nějak dlouhodobě organizačně váznou.

Ing. Roman Jandík
předseda ODS Roztoky

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Zadost o omluvu

Roman Jandik píše, že se mi rád omluví. Podepsanou smlouvu jsem zveřejnil zde:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10209613540207527&id=1599140...
Očekávám, že se k tomu Roman postaví celem. Předpokládám, že omluva vyjde v příštím Odraze a že bude zveřejněna i na tomto serveru a to jako hlavní článek na homepage po stejnou dobu (zatím to jsou 4 dny) jako tento článek, který komentuji.

Ahoj Honzo, pokud se Roman v

Ahoj Honzo,

pokud se Roman v předmětné věci rozhodne vydat omluvu či nějaké jiné stanovisko a poslat jej na Roztoky.com, tak jej samozřejmě zveřejníme. Stejně tak bude převzato, pokud vyjde v Odrazu. Úplně stejně jako by šlo o jakýkoliv jiný text jakéhokoliv jiného autora.
Jinak řazení článků zajišťuje náš proprietální algoritmus, který tak činí na základě několika proměnných, zejména čerstvosti článku, kolik lidí na něj kliká, kolik lidí to lajkuje, atd. To, že je pár dní nahoře, zapříčinilo v tomto případě podle mě především to, že se nám z organizačně-technických důvodů tentokrát zpozdila přejímka Odrazu. Mělo by k ní dojít zítra a tím, bude Tvůj problém zřejmě vyřešen.
Tímto se zároveň za zpoždění Tobě i ostatním čtenářům Roztoky.com omlouvám.

re

Ahoj Honzo, díky moc za zveřejnění. Nicméně bych se rád zeptal, kdy ta smlouva byla dohledána a kým?

Roman J.

Hm....

tak na Roztoky.com se vede debata.

Ovsem tohle obcana fakt jako nezajima. Beznyho obcana zajima, jak v zari 2016 dojet do Prahy, do Unetic, do Horomeric, na Suchdol a jak tam i zaparkovat. Velmi ho zajima, co jako bude s tou tragickou situaci u nadrazi. Byli se tam oba panove podivat a zmapovali tu situaci? Jak se ma obcan hornich Roztok dostat na vlak? A co zde vlekla debata s nazvem busicek 359? Co ty jeho chybejici zastavky? Co delaji oba zde pritomni panove pro to, aby se kazdej clovek rano dostal do autobusu na Tyrsaku? Zdalipak oba panove vedi, ze spoje kolem sedme jsou tak plne, ze se tam cestujici nenacpe? Co deti, ktere maji jet do skol na osmou? Co studenti strednich skol? A to jeste nezacali jezdit vysokoskolaci, to prijde za 14 dni.

Ale odpovedi uz nikdo asi ani neceka:(

doprava

Dobrý den, Jandik pro to něco udělá jen těžko. Již minulý týden jsem pozadal ROPID o vypracování aktuálních průzkumu na linkách 340 a 350. Situaci s parkovištěm u nádraží resime již delší dobu, ale není to snadné (např. pozemek není mesta). Snad se to teď díky okolnostem pohne.

Pane starosto,

Vy jste tu dneska prvne? Samozrejme obcan ceka, co bude s busem 359 a to cele roky. O tomhle buse se ve svem prispevku strategicky ani nezminite? To pan Jandik se uz pred lety aspon zminil, kdo ma dopravu u nich v ODS na starost. (ze se to ovsem k nicemu nepohnulo, je jasne, nove autobusove zastavky nemame).

A prominte, situaci o pruzkumu na linkach 340 a 350 mapujete ted? To je sakra pozde. Mozna by mesto mohlo zacit vydelavat, tak jako to delaji v Rusku - nakoupit dodavky, urcit si mista a tam se budou schazet rano cestujici do Prahy. Ty busy s vlakem uz davno nestaci, tak zkuste svepomoc az do Prahy. Mate snad nejake lepsi reseni?:)

pane starosto,

tak co Ropid?

A po vcerejsku by obcana dost zajimalo, kde jste upozornili na dalsi uzavirku - tj. jakousi rekonstrukci Roztocke u tunelů? Co to zase jako je? Vedeli jste o tom vubec???

Dobrý den, jen bych chtěl

Dobrý den, jen bych chtěl podpořit Delfinka...zóny opravdu nejsou novinka...takže by mě zajimalo, co město za poslední rok, co se o nich minimálně mluví, udělalo...mám pocit, že nic

Dobrý den, jen bych chtěl

Dobrý den, jen bych chtěl podpořit Delfinka...zóny opravdu nejsou novinka...takže by mě zajimalo, co město za poslední rok, co se o nich minimálně mluví, udělalo...mám pocit, že nic. Spíše by mě zajímalo, jak se město staví k světelné závoře v Roztocké? To jsem se nikde nedočetl. Ale je super, že jsem se v našem časopise dočetl o zahrádkaření nebo peckovou recenzi na dětské přestavení. Naléhavou situaci u nádraží by jistě mohlo vyřešit jiné trasovaní autobusů a to minimálně linky 359. Pokud máte na dopravu více než 1km, je asi větší pravděpodobnost použití auta. Proto je potřeba vést linky za občany, což je například vedení linky 359 ulicí Jana Palacha. To byl původní záměr dopravní komise, než se změnilo její složení :) Ale jak se u nás říká, účel světí prostředky...a co čert nechtěl u nádraží je plno. To je opravdu zvláštní, to by snad nikdo nečekal

No bohuzel,

mesto Roztoky pro vyreseni situace s dopravou neudelalo nic, to vi kazdy obcan tohoto mesta.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.