Zájem médií o naši práci v Lexiku

Koncem srpna jsme měli příležitost v rámci projektu Prevence specifických poruch učení pro dobrý start do školy prezentovat naše výsledky médiím na velké tiskové konferenci v Praze. O naši práci projevila velký zájem nejen tisková média, ale i rozhlas, Česká televize (ČT1) a televize Prima, kde jsme byli v hlavních zpravodajských relacích. Koho by výstupy z médií zajímaly, najde některé reportáže a články na našem webu v sekci O nás - Napsali o nás.

Semináře pro rodiče a další aktivity

1. a 7. října 2014 proběhnou dva semináře pro rodiče k tématu Jak pracovat s dítětem, které má potíže s učením. Sledujte plakátovací plochy a náš web. Semináře povede naše renomovaná specialistka a prezidentka společnosti Dyslexie paní docentka Olga Zelinková.

Hola, hola, škola volá a Lexik se hlásí o slovo v novém školním roce. Jako každý rok jsme pro Vás a Vaše ratolesti připravili tradičně bohatou nabídku vzdělávacích aktivit. Na své si přijdou u nás všechny věkové kategorie od předškoláků až po seniory. Pro ty nejmenší jsme připravili úspěšné pokračování Malého objevitele a Tvořivé angličtinky, kurzy Grafomotoriky pro předškoláky i malé školáky.

Naše pedagogicko-psychologické poradenství probíhá v přátelském prostředí pro Vaše děti, nabízí řešení partnerských problémů i životních krizí s erudovanými odborníky. Naši specialisté jsou připraveni pomoci v nesnázích při poruchách soustředěnosti, chování, podezření či diagnostice SPU.

Během léta jsme navázali spolupráci s organizací Business & Professional Women Praha, která bude 23. října pořádat v Roztokách seminář Jak promítnout své vášně a talenty do své práce a jak na tom postavit vlastní prosperující podnikání. Pro zájemce jsme připraveni otevřít kurzy cizích jazyků Návrat do práce.

Soutěž o jazykový kurz zdarma

Jazykové kurzy pro jednotlivce i pro skupiny, kondiční i doučovací hodiny v celém spektru předmětů vyučovaných na ZŠ a SŠ včetně přípravy na jazykové certifikáty a státní maturitní zkoušky odstartují v týdnu od 15. září. Zajistíme také firemní výuku pro Vaše zaměstnance s docházením lektora.

A v neposlední řadě nezapomínáme na do-spěláky. Pro ně je určeno jak jazykové vzdělávání, tak i počítačové kurzy, mediální výchova a další. Vyhlašujeme soutěž o JAZYKOVÝ KURZ ZDARMA pro naše stávající či minulé studenty, kteří přivedou do Lexiku nového účastníka, včetně 10% slevy pro nováčka samotného. Bližší podrobnosti a podmínky pro účast v této soutěži se dozvíte na našem webu www.lexik.cz.

V projektu Cizí jazyky pro život aneb jak se neztratit ve světě pro děti od 10 do 14 let můžeme zařadit ještě několik nových dětí do bezplatné výuky konverzačních kurzů (AJ, FJ, ŠJ, NJ), které začnou současně s ostatní výukou v Lexi-ku. Prosíme o urychlené přihlášení na info@le-xik.cz, zájemci budou zařazeni podle data přihlášení a do naplnění kapacity programu.

Pro všechny, kteří si u nás rádi dávají kávu či čaj, dobrá zpráva - od září je každá 6. KÁVA nebo ČAJ ZDARMA. Přijďte tedy ochutnat jak z naší pestré nabídky vzdělávání, tak i z lahodného občerstvení. Těšíme se na Vás a přejeme krásný zbytek léta!

Za kolektiv Lexiku Mgr. Lenka Červenková
ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.