Zprávy ze sdružení Roztoč

Slavnost letos vyšla na nejteplejší den června. Teplota dosahovala hodně přes třicet stupňů, naštěstí stín letitých stromů na Levém Hradci poskytoval znatelnou úlevu. Pod lipami bylo rozprostřeno několik bazénků s vodou, osvěžit se odvážila i řada dospělých.

Zahradní slavnost
pod žhavým sluncem

Zahradní slavnost

Během odpoledne se na podiu i na louce u kostela vystřídala řada profesionálních umělců, ale hlavně dětí a dospělých z kroužků a kurzů sdružení Roztoč (taneční kroužek Po špičkách, hudební Hrátky s flétnou, Sboreček, divadelní Dramaťák, filmy vytvořené v kurzu Animace a další). Navečer bubeníci Blabuburo a žongléři Mix Trix. Všichni byli skvělí, kvalita vystoupení se znatelně rok od roku zlepšuje.

Děkujeme všem, kteří slavnost podpořili -městu Roztoky, panu Sládkovi z TS Roztoky, firmě RS maso CZ, Asociaci TOM, levohradeckým sousedům za přijetí a ochotné zapůjčení elektřiny a jiného potřebného, všem maminkám za napečené dobroty a mnoha dobrovolníkům za pomoc při přípravě, průběhu i úklidu slavnosti.

Jitka Čechová

Zahradní slavnost

Závěrečné prezentace kroužků

Děkujeme všem lektorům a dětem za přípravu závěrečných představení s prezentací jejich celoroční společné práce, které proběhly mimo Zahradní slavnost - lektoři hudebních kroužků Hrátky s flétnou, Malí muzikanti, Sboreček, Housle a Klasická kytara zorganizovali malé hudební setkání v podobě odpoledního koncertu v Husově sboru, dvě divadelní představení "Tři zlaté klíče" a "Tati, tatínku" kroužků Dramaťák a Pimprlata mohli zhlédnout rodiče a další diváci ve velkém ateliéru v budově školní družiny.

V Úněticích proběhlo taneční vystoupení místních dětí z kroužku Po špičkách a všechny výtvarné kurzy při sdružení Roztoč -Ateliér JoE, Výtvarná dílna Semišová myš a Výtvarný ateliér Únětice uspořádaly ve všech ateliérech krásné výstavy celoročních prací a výtvarných projektů za hojné účasti dětí i rodičů.

Dita Votavová

Nový ateliér v Jungmannově ulici

Do konce června se stěhuje velký ateliér z budovy školní jídelny do nového domu za knihovnou v Jungmannově ulici. Přes prázdniny náš čeká řada úprav interiéru a dvorku. Slavnostní otevření chystáme na začátek září. Podrobnosti se dozvíte během léta z našich webových stránek www. Roztoc.cz. Děkujeme všem donátorům a dobrovolníkům, kteří nám se stěhováním a úpravou nových prostor pomáhají, bez nich bychom to nezvládli.

Zápis do kurzů a kroužků

Srdečně zveme děti i dospělé na zápis do uměleckých kurzů pro školní rok 2013/14, který proběhne v níže uvedených termínech. U zápisu se můžete dozvědět podrobnosti o obsahu kurzu, způsobu jeho vedení, o práci s dětmi, seznámit se blíže s lektory.

ROZTOKY - ATELIÉR ŘEMESLNÉ TVORBY

V HAVLÍČKOVĚ ULICI

Pondělí 2. 9. 2013 od 8-11 h

ROZTOKY - ATELIÉR V JUNGMANNOVĚ ULICI (za městskou knihovnou)

Úterý 3. 9. 2013 od 15-18 h

ÚNĚTICE - BUDOVA MŠ

V průběhu září - informace v MŠ a na www.roztoc.cz. Seznam nabízených kroužků a kurzů najdete na našem webu.

Sdružení Roztoč

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.