Zprávy ze Sdružení Roztoč

Ocenění výtvarných kroužků na 44. mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice 2016

V letošním roce děti z výtvarných ateliérů získaly dvě čestná uznání. Je to opravdu velký úspěch, neboť porota vybírala z 5050 prací z 335 organizací a škol z České republiky (celkový počet zaregistrovaných prací byl 18 075 ze 77 zemí) a udělila jen 674 ocenění (69 individuálních medailí, 1 medaile za kolektivní práci, 40 medailí školám za kolekce a 564 čestných uznání). Výsledkovou listinu včetně fotografií oceněných prací naleznete na webu Roztoče. Oceněno bylo kolektivní dílo ABECEDA dětí z ateliéru Semišová myš (Dora Tichá) a obraz PTÁK Filipa Zavázala z Barevného ateliéru (Alena Trávníčková). Gratulujeme! 

Přehled kroužků a kurzů pro příští školní rok

Animační obor

* Animace pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé (7-100 let)

* Animační workshop pro rodiče s dětmi

   Dramatický obor

* Pimprlata (6-7 let) * Dramaťák (8-12 let) * Dramaťák Cára carara (uzavřená skupina) * Dramaťák Suchdol (7-12 let)

   Hudební obor

* Hrátky s flétničkou (5-12 let) * Sboreček (5-13 let) * Hrajeme v kapele (7-15 let) * Housle (7-100 let) * Klavír (6-100 let) * Africké bubny pro začátečníky i pokročilé (mládež a dospělí)

   Taneční a pohybový obor

* Tanečky a zpívání pro nejmenší s rodiči (1,5-3 roky) * V pohybu (3-7 let) * Tvořivá taneční výchova a scénický tanec (7-12 let) * Folklórní soubor Roztoč Kolečko (7-12 let) * Ranní probouzení jógou (dospělí) * Jóga (mládež a dospělí) * Žonglování (10-18 let)

   Výtvarný obor

* Semišová myš (7-12 let, 9-15 let, mládež a dospělí) * Barevný ateliér (5-12 let) * Keramika (5-12 let) * Dílny mozaikování (mládež a dospělí) * Výtvarný ateliér Artomat Suchdol (7-12 let) * Fotografické tematické workshopy (mládež a dospělí)

Rezervace míst v kroužcích pro ty, kteří již chodili, i přihlášení do kroužků a kurzů pro nové zájemce probíhá během června přes web Sdružení Roztoč. Zápis je tradičně na začátku září. Je na něm možné získat více informací o kroužku a setkat se s lektory. Více informací a předběžný rozvrh hodin najdete na webu www.roztoc.cz

Zahradní slavnost 23. června Srdečně Vás zveme na Zahradní slavnost, která se bude konat 23. června na Levém Hradci. Proběhne na ní ukázka toho nejlepšího, co ve Sdružení Roztoč během školního roku vzniklo. 

Za Sdružení Roztoč

Kateřina Korychová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.