Občanské sdružení RR

Všechny příspěvky autora...

Občanské sdružení RR, 18.4.2019
Letos 18. května festival Zámeček oslaví krásné nekulaté deváté výročí. My všichni ze spolku RR společně s týmem Středočeského muzea a radnicí města Roztoky se budeme opět snažit připravit nezapomenutelný den v zámecké zahradě pro všechny příchozí. Vše, co je na festivalu Zámeček dobré, jsme ponechali beze změny - kvalitní hudbu různých žánrů po celý den, divadelní představení, program pro děti, jídlo a pivko jako křen. Zkrátka hodně muziky za málo peněz (vstupné je dobrovolné).
Číst dál Festival Zámeček Kultura zámeček
Občanské sdružení RR, 30.5.2018
Už jsme si zvykli, že festival Zámeček pravidelně každý rok odstaruje léto. Letos to bude už poosmé a v sobotu 2.6.2018 od 12:00 to v prostorách roztockého zámku opět vypukne!
Číst dál festival Festival Zámeček hudba Kultura
Občanské sdružení RR, 14.5.2018
Již po osmé se 2.6.2018 v krásných prostorách malebné zámecké zahrady v Roztokách u Prahy koná letní festival Zámeček. Od pravého poledne do pozdního večera se návštěvníkům představí více hudebních uskupení a divadel. Vstupné je dobrovolné.   Hvězdami večera jsou kapely Timudej, která se pohybuje na rozhraní více hudebních stylů počínaje odnožemi world music, balkánských rytmů, přes elektroswing či ska a Romba s lidově balkánským repertoárem.
Číst dál festival Festival Zámeček hudba Kultura zámeček
Občanské sdružení RR, 26.5.2017
Už je to tady! Zítra, 27.5.2017 otevře ve 12:00 brány festival Zámeček 2017. Program: 12:30 Studánka Praha 15:10 Jiří Šámal 16:00 Bitosti 17:30 Swingkopa 19:00 Justin Lavash 20:30 Soundokan 22:00 Pohřební kapela A spousta dalšího doprovodného programu!
Číst dál Festival Zámeček hudba Kultura
Občanské sdružení RR, 5.5.2017
Spolek RR a Středočeské muzeum vás zve na Festival Zámeček 2017 27.5.2017 od 12:00 Pohřební kapela world music / ska Justin Lavash blues Studánka Praha cimbálová muzika Soundokan alternative Bitosti nu jazz Swingkopa swing Jiří Šámal hang drum ...a bohatý doprovodný program vstupné dobrovolné
Číst dál festival Festival Zámeček hudba Kultura
Občanské sdružení RR, 8.4.2017
Nadšenci a dobrovolníci z občanského sdružení RR pro vás již posedmé připravují festival Zámeček. Poslední sobota v květnu, tedy 27. 5. 2017, bude ve znamení výjimečného kulturního zážitku v areálu roztockého zámečku, především v krásném parku. Akci každoročně navštíví několik tisíc lidí. Za dobrovolné vstupné si můžete dosyta užít hudbu různých žánrů, divadlo a bohatý doprovodný program pro malé, větší i velké.  Program odstartuje cimbálová muzika Studánka Praha.
Číst dál festival Festival Zámeček hudba Kultura
Občanské sdružení RR, 2.6.2016
Tuto sobotu, 4. června 2016 nezapomeňte na Zámeček! Spolek RR pro Vás připravil již šestý Festival Zámeček, takže v zámeckém parku bude spousta hudby a nejrůznější zábavy. Program vypadá velmi lákavě: Hlavní stage
Číst dál Festival Zámeček hudba Kultura
Občanské sdružení RR, 28.5.2016
Náhodným setkáním klezmerových a balkánských muzikantů baskujících na Kampě vznikla v září 2011 Roooombaaaa. Poněkud komplikovaný název je ve skutečnosti výzva moderátorům, aby jméno kapely z plna hrdla křičeli. Po ROOOOMsko-BAAAAlkanských začatcích s repertoárem přes Moravu a Slovensko zahrnuje čím dál více slovanské muziky. V podání Roooombyyyy tak zazní i polská, ruská, ukrajinská či rusínská muzika. Časem ubývá sedmi osminových rytmů a hudební výraz kapela tvoří jednoduchými čardášovými rytmy, občas se blížícími nefalšovanému SKA. V jejich hudbě můžete slyšet i tango.
Číst dál Festival Zámeček hudba Kultura středočeské muzeum
Občanské sdružení RR, 21.4.2016
Nadšenci a dobrovolníci z občanského sdružení RR pro vás již pošesté připravují festival Zámeček. První sobota v červnu, tedy 4. 6. 2016, bude ve znamení výjimečného kulturního zážitku v areálu roztockého zámečku, především v krásném parku. Akci každoročně navštíví několik tisíc lidí. Za dobrovolné vstupné si můžete dosyta užít hudbu různých žánrů, divadlo a bohatý doprovodný program pro malé, větší i velké. Festival je koncipován jako rodinný. Své si najde opravdu každý.
Číst dál festival Festival Zámeček hudba Kultura